Ryšavé vlásky u novorodenca

leuska74
8. júl 2018

Baby idem sa len niečo spýtať ☺️
Máte niektorá ryšave bábätko aj keď vy s partnerom a ani nikto v rodine nieje?
Všetci sa tomu čudujú tak sa idem spýtať či sme v tom len my? 😂

erickatt
8. júl 2018

@leuska74 striham krásne ryšavé deti, dve a rodičia a babky čierne vlasy...

zbruna
8. júl 2018

@leuska74 U nas tak mame, 3. dievcatko ma rysave vlasky, tiez netusime, po kom...muz sa smeje, ze po postarovi 😇

lilke
8. júl 2018

ked je jeden rodic blondak a druhy cierny, casto ich deti zvyknu byt vyrazne rysave. ale niekedy deti maju rysavkasty nadych, skor take medove vlasky, casom z nich budu spinavo blond.

leuska74
autor
8. júl 2018

@lilke priateľ blond a ja tmavo hnedé
Dúfam že sa to ešte zmení maly ma 11 mesiacov🙂

leuska74
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erickatt
8. júl 2018

@leuska74 Ved má nádherné vlásky..

leuska74
autor
8. júl 2018

@erickatt nehovorím že nemá len sa pýtam či ma niekto take iste bábätko doma 🙃

hors
8. júl 2018

@leuska74 Ahoj moja dcérka mala ryšave keď sme nikde isli tak každý na ňu jej ona bude ryšava ale zmenilo sa to keď dovŕšila cca 12 mes je špinavý blond .Ja mám hnedé a mm mal ako dieťa blondave a ma teraz bledo hnedé

lilke
8. júl 2018

@leuska74 je nadherny 🙂)) ako poznam deti s takymito vlaskami, casom im stmavnu, ale stale bude rysavkasty odtien. teraz sa uz deti nevysmievaju "rysavcom", ako to bolo za nasich mladych cias. aspon ja to vo svojom okoli vobec nevnimam. ale ak ty to budes v sebe dusit, maly moze byt z toho nestastny.

pininka
8. júl 2018

Mam takeho doma a dokonca ma modre oci,co nikto z nas nema. Aj sa naslo zopar blbcov co sa muza pytali ci si je isty ze je jeho. Ale zas rysavy ma byt po kom. A aj ten vas, lebo rysave vlasy vlasntne vychadzaju z blond, cize ak ste blond a tmava deti mozu byt rysave. Muz ma takeho bratranca.

pininka
8. júl 2018
evalin88
8. júl 2018

@leuska74 nahodou je uzasny... 🙂

sandy84
8. júl 2018

@pininka skus ho prihlásiť na casting na reklamu. Je zapamatatelny a mily.

pininka
8. júl 2018

@sandy84 dakujem,uz fotil pre detsku znacku, fotografka si ho sama vybrala. V utorok ideme na prvy casting, ale nemam ziadne ocakavania.

bjnr
8. júl 2018

moji rodičia a starí rodičia tmavovlasí len ja iná..ale nikto sa nad tym nepozastavuje z okolia ani cudzí ludia ani nikdy nemal nikto nejake otazky ohladom toho 🙂

mojvlk
8. júl 2018

babka blondynka dedko vlasy ako havran a moj otec rysavy len skoda ze som sa nepotatila

cecilia68
8. júl 2018

@leuska74 Je rozkošný a krásny 🙂 Nerieš ľudí...

deti95060810
8. júl 2018

moja dcéra mala ako malinké dieťa červené vlásky...po čase sa zmenili na blond....tiež som rozmýšľala že ako po kom, lebo niečo také v rodine nemáme...
môj brat mal ako dieťa ryšavé a zmenili sa mu na čierne....

juliet86
8. júl 2018

moja neter mala tmave vlasky.... v roku roku a pol sa jej povymienali a teraz je z nej uplna blondinecka. moj muz ma blond sive vlasy ale hrdzavu bradu. a ja som modrooka blondina a obe sestry hnedooke hnedovlasky vsetko je mozne

vivi
8. júl 2018

Niekde som citala, ze dieta moze dedid az 7 generacii dozadu.

sandy84
8. júl 2018

@pininka fakt... No vidíš. Mam celkom dobrý odhad. Držím palce.

belllinka
8. júl 2018

@pininka nadherny!!! A tie pehy na nose 👍

pininka
8. júl 2018

@sandy84
@belllinka dakujem baby obom. Ja sa smejem ze ked bude vacsi, tak mu dame delovu gulu na nohu, lebo sa nedoplatime na vyzivnom. Uz teraz v prvej triede ma tretiu frajerku a vsetky ho pozyvaju na oslavy. 😁😁

saslavka73
8. júl 2018

@pininka Ako Max.

spoony
8. júl 2018

Ja som tmavovláska a manžel je svetlý blond. Už keď som s ním začala chodiť tak mi stará mama tvrdila že budeme mať ryšavé deti. Syn sa narodil tmavovlasý a teraz má vlásky špinavý blond. Keď sa narodila dcérka dosmiali sme sa - od narodenia má ryšavé vlásky. Teraz má 5 rokov a nádherné medené vlásky. Muž sa smeje že čo sa čudujem keď som ju 9 mesiacov máčala vo vode 🙂. Ale je aj nešťastný, že kto ju bude v puberte strážiť, lebo má svojhlavú povahu, nádherné vlasy a je si vedomá toho že ich má výnimočnej farby. Keď ju niekto obdivuje aké ich má krásne, tak sa usmeje a odpovie "ja viem". Nemyslým si že sa jej zmení farba, lebo má ryšavé aj obočie, svetlulinkú pleť a jemné pehy.

malinovka333
8. júl 2018

@pininka strasne je zlaty 😊 naozaj krasny chlapcek

simoncik
8. júl 2018

mam 2 dievcatka ale mam zase po kom sestra a brat maju rysave ja spinavy blond a omi maju deti z ciernymi vlasmi ani jedno neje po nich kym ja mam dve. citala som o tom ze rysave deti maju len pary ked su nositelmi gebu mozno aj po prarodicoch. ale musia ho mat obaja v sebe. mozno na tom daco bude lebo sestra ani brat rysave deti nemaju mam aj prihodu s tym ze isla sestra s mojou malou a jedno dievcatko sa pozastavilo a vravelo mame ze pozri sa ako sa mamka s dievcatkom podoba aj vlasky maju rovnake 🙂)) a to bola teta ale aspon sa poparadila kus a nou lepsie ku nej pasuju moje deti jak tie jej 🙂))

erikavesela
8. júl 2018

@leuska74 ano, mame rysaveho syna,.sice u z ma 11rokov, ale zazili sme si to.iste..otazky a otazky, sproste poznamky..ja som bruneta a manzel spinavy blondak

erikavesela
8. júl 2018

@leuska74 krsny a poviem ti, baby po nom idu ako sialene👍...vraj ma krasne vlasy..uvidis ako ti ho budu vsetci obdivovat...ja som bola z toho.nestastna, som este aj.kratkozraka a bala som sa konbinacie okuluare, rysave vlady, nakoniec vlasy ludia, hlavne zeny odbivuju a okuluare nema, vidi ako jastrab😉

lus83
8. júl 2018

@leuska74 nas malicky bol rysavy ako bábätko. A to ja som blondína a muz tmavy. Tiez sme sa cudovali ale postupne tie vlásky vypadali a teraz ma blond ako ja. O chvilku ma rok.