Rýchly a chutný obed pre kolegyne. Čo uvariť?

murinka
6. mar 2010

Ahojte baby.V utorok pridu na navstevu kolegyne z prace a chcela by som im nieco fajnove uvarit-nieco co ich usyti do vecera kedze pojdu naspat do prace a nemaju moznost do vecera sa najest-poradite mi?no nerada by som vsak ,,stala pri hrncoch,, cele doobedu 😅 poradte mi nieco mnamky 😉

vinka
6. mar 2010

Mne keby sa nechcela stať pri hrncoch tak by som objednala pizzu. 😉

murinka
autor
6. mar 2010

vinka vdaka za tip ale to si nemozem dovolit-ani nechcem.malo by to byt vydatnejsie 🙂

cessy
6. mar 2010

pecene kura s ryzou a hotovo.....zdravsie ako vysmazane, jednoduche....a nepoznam cloveka ktoremu by to nechutilo... 😉

lyongirl
6. mar 2010

kuracie prsia zapečené s broskynou a syrom a pečené zemiaky 😉

skybaby
6. mar 2010

bravcove rezne (kupis uz naporcovane a vyklepane) ulozis na plech, na kazdy kusok das este platok sunky a syra, pripadne sampiony a zalejes slahackovou smotanou a zapecies a k tomu ryzu 😉

ajlinka
21. mar 2010

caute,ja som minule spravila taky experiment...a malo to velky uspech...kuracie prsia,na platy nakrajane a nasolene dajte na plech,troska masla a trocha vody a date to piect,peciete domakka,ale pozor ,nie aby sa zosusili,ak je treba tak radsej este podlejte...a ku koncu spravte omacku carbonara z prasku ,ktoru ja kupujem v tescu,zn. Trattoria Verdi...podla navodu,dat na kuracie prsia a posypat struhanym syrom...ja som dala parmezan....nechate to este troska zapiect...detom to hrozne chutilo.... 😀

murinka
autor
27. mar 2010

no tak ajlinka ty si cislo-narobila si mi chute 😀 😀 😀

traktor
27. mar 2010

kuracie prsia narezat na rezanceky /moze aj ine mesko/, cibulku osmahnut na oleji, pridat mesko, zaliat vodou a uvarit do mekka/samozrejme okorenit/, ked je mesko mekke tak zahustit, pre lepsiu chut mozno pridat trochu kecup...urobim si z vajec omeletu dam mesko , prelozim, ak mam syr nastruham na vrch...k tomu ryzu, zemiaky, hranolky...co chcem...ak nechcem robit omeletu urobim volske oko a dam na vrch meska...rychle a velmi mnam

denkatn
6. dec 2020

ja som kolegyniam priniesla cestoviny , s omackou, omacku robim podla toho co mam doma, ale najcastejsie cukina, rajciny, smotana, koreniny - bazalka..

dominka63
6. dec 2020

@murinka bravcovu panenku upiecť k tomu ryža hranolky a omáčka slaninka šampióny brusnice podlosť červeným vínom