Rýchlo sa namotám na muža

12. mar 2021

Stava sa Vám že keď si píšete s nejakým novým muzom sa rýchlo namotate? Ja sa úplne usmievam na displej, stále kontrolujem či mi už odpísal, teším sa na správy, cely deň mám dobrú náladu ako keby som bola zalubena. Pritom to tak mám pri každom jednom mužovi ktorý mi napísal. Veľmi rýchlo sa namotam aj keď sa mi nie vždy fyzicky páčia. Je to normálne? :D prosím povedzte že to máte tak aj vy
Ako si drzat emocny odstup? Lebo potom keď prestaneme byt v kontakte som vždy smutná až kým mi znova nenapíše niekto iný

bosorka2302
12. mar 2021

citova zavislost sa to vola....treba mat hobby a nezit vo virtualnom svete

heleninamama
12. mar 2021

Neviem, či to je vekom alebo povahou, ale mňa v súvislosti s novými mužmi namotá už iba prijatá platba cez internetbanking. Vtedy sa tiež sprosto usmievam na displej a mám dobrú náladu, akoby som bola zaľúbená.
Dnes mi zaplatil jeden klient faktúru, fyzicky si ani nepamätám, ako vyzeral, ale mám z neho taký dobrý pocit. 😂😂😂

lienka.7
12. mar 2021

@heleninamama 🤣🤣🤣🤣🤣

marcellka32
12. mar 2021
diusqa761
12. mar 2021

@heleninamama presne 😎

maruski99
12. mar 2021

netreba sa az tak zaoberat mobilom a socialnym sietam, treba zit realitu a potom sa budes menej namotavat.

elizabet173
12. mar 2021

@heleninamama to si zaklincovala 🙂 🙂 🙂

number19
12. mar 2021

Aky mas vztah s rodicmi a surodencami?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. mar 2021

@number19 prečo? Ako to s tým súvisí ?

sona96
12. mar 2021

Lebo to vyzerá, že máš málo pozornosti od blízkych a kompenzujes si to pozornosťou od náhodných mužov.

h2
12. mar 2021

Ľahká pomoc: prestaň si vypisovať s neznámymi mužmi z internetu.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sona96
12. mar 2021

@cocolino234 aj mne hneď napadlo, že typická attention whore, ale nechcela som byť zlá 🤣

number19
12. mar 2021

@sona96 Presne tak.

teleskop
12. mar 2021

z detstva ti chyba vztahova vazba ktoru si nemala naplnenu a hladas ju u partnerov..

kitycat
12. mar 2021

Ja by som skor povedala, ze si zufala niekoho mat..

sslobodnamama777
12. mar 2021

@teleskop prosim Ta, vieš ako sa dá chybajuca vztahova vazba napravit? dakujem.

teleskop
12. mar 2021

@sslobodnamama777 to je na dlho hod to do guglu..ale chyba to vela ludom neboj

gulka123
13. mar 2021

No, tak ja som sa tiež párkrát namotala takto, ale stále len sklamanie.
Raz som sa ani namotať nechcela, popravde som už ani nikoho nehľadala a vtedy mi napísal jeden krásny, inteligentný, milý muž. O pár mesiacov sa berieme... 🥰 Skús nikoho nehladať a nesnaž sa niekoho hľadať a uvidíš, že raz si ťa jeden sám nájde... 😊