Rušenie denného kludu

vitez
10. jún 2018

ahojte....bývame v paneláku,,,susedia niekedy v noci po 22.hod...ale teraz už aj častejšie cez deň..rušia denný aj nočný kľud(púšťaním hlasnej hudby, spievaním)..nedá sa pozerať ani TV...či (náhodou) si zdriemnúť poobede....čo odporúčate?proti nim...(už párkrát boli upozornený po 22.hod ale sa len usmiali...a pokračovali dalej hlasnou hudbou...)čo by ste poradili

dianadia
10. jún 2018

Zavolat policajtom ak to budu opakovat a opakovane tam budu chodit tak zacnu davat pokuty a nie male ☺ Aspon u znamej ktorej sa toto stalo tak susedia po 2 pokute prestali 😆

dianadia
10. jún 2018

Ale poobede mozu to aj u nas uplne bezne.. s tym nic neurobia

pininka
10. jún 2018

Nechcem vyzniet smiesne,ale cim skor sa odstshovat. Z vlastnej skusenosti, moja sestra si s tymto uzila strasne vela, skoncilo to az napadnutim zo strany suseda, trestnymi oznameniami. Nepomohlo nic, ani penazne tresty, nic neplatil, lebo bol socialny pripad akoze. Riesila to policia, starosta a pod. Nakoniec jej sami policajti povedali ze nepomoze nic len ho dat niekym zbit. A to segra nechcela. Nakoniec radsej odisli,ale prisla o kopec nervov.

lilyianka
10. jún 2018

@vitez cez deň si moc nepomôžeš, no a po 22hod.zavolaj policajtov

vitez
autor
10. jún 2018

@dianadia no ved...aj ja si to mysím...cez deň si môže robiť čo chce do 22.hod....ale mala by brat rešpekt aj na ostatných spolubývajúcich😠

vitez
autor
10. jún 2018

@dianadia myslela som už aj nato...lebo starosta u nás...to ako veľká O....a to je v tom..že sme spoločenstvo...ale nikto ani slova...iba každý im za chrbtom...😠

dianadia
10. jún 2018

@vitez verim je to na nervy ale toto sa da riesit je to vlastne ako keby aj za vsetkych susedov, ale ked sa to nebude riesit tak to bude pokracovat. :/

vitez
autor
10. jún 2018

@pininka odstahovať sa ....👎to nie je až také jednoduché...totiž nikto mi nekúpi byt či dom...

vitez
autor
10. jún 2018

@dianadia ved práve...za všetkých?,..a oni k tomu ani jedno slovo...keby aj som ja zavolala policajtov....

dianadia
10. jún 2018

@vitez to tak byva ja to poznam ze susedia nic a ked sa zacne jednat tak potom budu ze no aj ja som to chcel uz davnejsie aspon u nas to tak bolo ale inej kategorii

vitez
autor
10. jún 2018

@dianadia presne...

svadba1818
10. jún 2018

Len žeby to nerobili ešte viac napriek, ja mám aj take skúsenosti že pokial človek chodí upozorňovať tak ešte just si zgustnú na tom, ja by som asi len políciu rovno volala oni nepovedia kto ich na nich zavolal... keď raz postihnutí susedia ta postihnutí

dianadia
10. jún 2018

@vitez a ako aj vyssie pisali ze odstahovat sa... no keby to bolo take lahke tak uz som aj ja osstahovana 😄

pininka
10. jún 2018

@vitez tak to mas potom velmi tazke. Sestra tiez nakoniec predala pod cenu, ale za klud s malymi detmi jej to stalo urcite.

vitez
autor
10. jún 2018

@svadba1818 ved práve....že just to budú robiť....alkoholici....😠😠😠 a ked sa nahlásená spýta od policajtov...že kto ich nahlásil?budú mlčať?

cecilia68
10. jún 2018

@vitez Policajt nesmie povedať, kto ich nahlásil.

fokuska
10. jún 2018

@vitez Co je denny klud? Neviem o tom, ze nieco take existuje, takze cez den si nepomozes. Ak teda nerobia nelegalnu hlucnu prerabku alebo extremny hluk nad normu. Bezna hudba, spev a pod je ok.
Nocny klud po 22hej - volat mestsku policiu.

deti95060810
10. jún 2018

ani som nevedela že existuje denný kľud... aj by som potrebovala niečo o tom, lebo mm príde z nočnej a rád by si v kľude pospal... Jeden vŕta, ďalší píli drevo - som nevedela že je to trestné...🙄

fokuska
10. jún 2018

@deti95060810 Neexistuje ;)

svadba1818
10. jún 2018

@vitez nesmie, povie že suseda

ivuska027
10. jún 2018

Zostáva ti len volať policajtov za rušenie nočného kľudu.

dagmaraspi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivuska027
10. jún 2018

Treba si ešte prečítať vaš domový poriadok, aby si presne vedela, ako to máte. V nedeľu je inak ako v pracovné dni.

dianadia
10. jún 2018

@ivuska027 napriklad u nas je stale rovnako 🙂

janette321
10. jún 2018

@deti95060810 muzovi by mozno pomohli take stuple do usi . Moj bracho ich roky pouziva a neda na ne dopustit ...

svadba1818
10. jún 2018

@janette321 aj ja ich pouzivam, ked susedovi v noci pripeka na hlavu, alebo ked si mm štrngne a potom tvrdo spi 🙂

majusik1305
10. jún 2018

@vitez polícia, sťažuj sa správcovi....

cailana
10. jún 2018

@vitez my sme sa odsťahovali

ivuska027
10. jún 2018

@majusik1305 správca nič nezmôže. Môže upozorniť, nič viac ☹

janulka2811
10. jún 2018

@dianadia nemozu ani poobede,majú sa aj poobede chovať tak,aby nerusili susedov.
Je rozdiel nocny kľud a aj denný kľud aj ten musia dodržať