Ruksak Fjällräven Kanken

krstn003
17. sep 2021

Ahojte, chcem sa spýtať či máte niektorá skúsenosť s ruksakom fjallraven kanken. Oplatí sa za tu cenu?

sissy27
17. sep 2021

@krstn003 neviem, čo pre teba znamená “oplatí sa”. Nevydrží naveky, nie je nezničiteľný, môže sa zašpiniť a kávu tiež nevie uvariť 🤷‍♀️
Na druhej strane je ľahký, priestranný, cena je preto vyššia, lebo ide o eko produkt. Rovnakú službu ti spraví v podstate akýkoľvek iný ruksak, ide skôr o to, či ti vyhovuje ich filozofia a preto chceš investovať do tejto značky.

dskjhfdlkdjhl
17. sep 2021

@krstn003 Kazdy tu cenu posudzuje podla svojich moznosti. Zazrak od toho necakaj, je fajn, dobre sa nosi, ale keby som nemala peniaze, tak by som si kupila lacnejsi.

mistymay33
17. sep 2021

@krstn003 ja ho mám som spokojná, ale naozaj kupiš taký istý dobry ruksak lacnejšie. Tam platiš za značku...

krstn003
autor
17. sep 2021

Ide o to či aj niečo vydrží,alebo sa rychlo poškodí ako obyčajný. Zmestí sa tam prosím Vás A4 formát popripade notebook?

sissy27
17. sep 2021

@krstn003 záleží od veľkosti, do toho klasického sa zmestí. Majú aj radu s priehradkou špeciálne na notebook.
Vydrží normálne, adekvátne tomu, ako s ním budeš zaobchádzať. Ak v ňom budeš vláčiť tehly a drevo z lesa na kúrenie, tak vydrží podstatne menej ako na bežné nosenie osobných vecí do práce.

kate_cs
17. sep 2021

@krstn003 ja ho mám už nejaký ten čas a som veľmi spokojná. Nemám klasickú prebalovaciu tašku na kočík, nosím tento batoh a zmestí sa do neho všetko čo potrebujem na celý deň s dvomi deťmi a zároveň je pekny. Ja by som do toho išla opäť.

stanulienkat
17. sep 2021

Za akékoľvek peniaze by som si kúpila určite radsej krajší. Tie vaky sú tak neskutočne škaredé....

krstn003
autor
17. sep 2021

@krstn003 ja som chcela ten klasicky, len stále váham či sa to oplati

ysseba
17. sep 2021

@stanulienkat Súhlasím, mne sa tiež strašne nepáčia. Drahé, škaredé a má ich každá tretia. Takto tie ruksaky vidím ja 😖

httpsusanne
17. sep 2021

Ja ho mám a nemôžem si ho vynachváliť. Môj mám už piaty rok a stále vyzerá relatívne novo, nemám ho nejako ošúchaný ani roztrhaný. Hlavným plusom uňho je že sa don toho zmestí strašne veľa, a ešte k tomu je nepremokavý. Ja ho určite odporúčam.

jackul
10. apr 2022

@kate_cs ahoj .vidim,ze toto je staršia diskusia😊 mna iba zaujimalo,ci si nosila Kanken batoh na kočíku.Da sa tam nejako upevniť? Vdaka😊

kate_cs
10. apr 2022

@jackul ahoj, ja ho ešte stále používam, takmer denne, takže fakt veľa toho znesie. Nemám ho nijak pripevnený na kočík. Buď ho mám hodený dolu v tom odkladacom priestore kočíka, alebo na chrbte, nevadí mi to. Ale videla som, že ho mali ženy pripevnený, takými ako keby skobami. Predávajú sa také úchyty na kočík.