Rozumiete sa snom?

17. máj 2024

Ahojte
Dnes sa mi snívalo divný sen . Veka si znehodnotenie nepamamatam. Boli sme tam viac menej rodina. Išlo tuším.o pohreb na ktorom.som ,ale nebola neviem prečo....no potom som išla k hrobu ,bežala dolu kopcom vyzeralo to ako luka cele,ale bola suchá,tmavá, strasne som pri hrobe plakala ,niečoho som sa držala,ale neviem ci to bol náhrobný kameň....

Snar ma skôr vydesil....stát nad hrobom =blízka smrť...
Lenže ja som.asi priamo nad ním nestala ...bol zahadzany ,tuším trávnatý....
Význate sa niekto v snoch?

ariannazara
17. máj 2024

Je to len sen, ja osobne za snami nikdy nič nehľadám 🤷‍♀️

autor
17. máj 2024

@ariannazara ja m dosť často "živé "sny ..ale tento bol taky zvláštny. Tak ma celkom zaujímalo co to moze byt . No nemala som to robiť....nikde nebolo písané o stati iba v jednom snari a to znamenalo hento....

vanilkovazmrzka
17. máj 2024

Sny vzdy len odzrkadluju co sa odohralo v tvojom zivote a nad cim si premyslala. Nie su doslovne, su len nejakym metaforickym obrazom tvojho vnutorneho prezivania. Alebo su to uplne abstraktne hluposti 🙂 netreba tomu prikladat ziadnu vyznamnu vaznost. A smrt ci pohreb vo sne neznamena ze niekto zomrie.

www.zverokruh.sk/snar/pohreb/

simdob
17. máj 2024

tiez si myslim, ze snom, ktore sa nam snivaju, netreba velmi prikladat dolezitost. mozog si vytvara rozne obrazy a situacie, ktore velakrat proste nema absolutne ziadny zmysel 😀 ale ano, potom sa clovek len trapi a rozmysla, co by to asi tak mohlo znamenat, ale ja uz to radsej neriesim 😀

autor
17. máj 2024

@vanilkovazmrzka ďakujem 😊 skôr ma zaujímal ten plač nad hrobom.,alebo pri hrobe ..ale asi mate pravdu ...len ma vydesila ta bliziaca smrť
@simdob

deti95060810
17. máj 2024

áno, niekto blízky zomrie...
zem , hlina - velké a nepríjemné starosti.

redlet
17. máj 2024

Ide o to, ci tomu veris. Ak ano, mozes si to pritiahnut do zivota, resp. sa tomu duchovne otvorit a dat pravo posobit v Tvojom zivote, co moze vyposobit samotne zaoberanie sa ezoterikou.

autor
17. máj 2024

@deti95060810
@redlet
Joj baby . Ja dufam ,že je to len odraz môjho podvedomia . Smútok za starkou a časmi s nou atď
Neviem.ci som.to aj v sne nehovorila ako mi chýba ,...atď. proste veľmi diny sen .

Mne sa snívajú kadejaké voloviny. Ale toto bolo také...az ma to donútilo kuknúť snar co teda neverím.tymto veciam...

deti95060810
17. máj 2024

sen sa nesplní na druhý deň... väčšinou to trvá 3-4 týždne.

redlet
17. máj 2024

Áno, sny sú odrazom nášho podvedomia i nevedomia, treba to prijať a viac sa v tom zbytočne nerýpať, myslím.
Príkl. myšlienky, aj na um Ti môže prísť čokoľvek.

autor
17. máj 2024

@deti95060810
@redlet skusim uz na to nemyslieť...lebo už som vystresovana aaz až..
ďakujem

autor
17. máj 2024

Jaj baby a ešte som si spomenula,že som sa hnevala na muža a ako prišiel za mnou na kopec som sa snazila rýchlejšie ísť dolu až si ma nevšimne,ale išiel za mnou ..(ja mam teraz aj take ťažšie obdobie skrz muža,škrípe mi dôvera v ňom)

rozculena
17. máj 2024

ty sama musíš porozmýšľať nad tým,čo to znamená.....možno si pochovala dôveru v neho.lebo niečo urobil.....

autor
17. máj 2024

@rozculena nejako hormonálne rozladena som posledne dni a vidím to co nie je ...a asi to uz bolo nahromadené za posledné dni kedy som.aj plač držala v sebe...tak to asi vyslo v tom.sne zo mňa všetko..