Rozstrapkané rúčky na kabelke

misska_misska
2. okt 2017

Ahojte baby, chcela by som vas poprosit o nejake rady. Mam kratko novu kabelku. Je krasna, a bola dost draha (preto ju nechcem vyhadzovat) akurat sa mi odlepila ta pogumovana cas na ruckach, ktora ma zakryvat sev. Cize su teraz rúčky troosku rozstrapkane a nevyzera to pekne 😞 viete mi poradit ci to viem nejako opravit? Mate s opravou takychto veci skusenosti? Existujú nejake pripravky (farba,silikom, atd..), ktorymi by som danu pogumovanu cast mohla nahradit? Vopred ďakujem za kazdu radu 😊

simca_13
2. okt 2017

Tak ak máš od nej ešte lístoček a je pomerne nová a bola drahšia tak by ti mali aj vymeniť pokiaľ sa ti niečo takéto stalo ale inak neviem. Viem presne čo myslíš, lebo aj mne sa to zakaždým stane asi na každej kabelke ale ja to väčšinou len odtrhnem a nechám tak lebo neviem čím by sa to dalo urobiť tak aby to nejako nepoškodilo, lebo kadejaké lepidlá a podobné veci ti to podľa mňa skôr rozleptá ako zalepí..

sipopa
2. okt 2017

nechaj to radsej tak lebo to bude vyzerat este horsie 🙂 ver mi, ja viem o com hovorim, skusala som to. to co ti vysi iba odstrihni a nechaj to tak

zabina27
2. okt 2017

Ja som si raz na kabelke tie uši omotala stuhou, to bol núdzový prípad, doobedu som zistila, že sa to okupuje a poobede sme išli na svadbu, tak som ich omotala rovnakou satenovou stuhou, čo som mala na šatách.... Asi by to bolo len dočasné riešenie, ale ak by si to nejako na začiatku a na konci upevnila, možno by to šlo

zabina27
2. okt 2017

Nie okupuje ale olupuje 😀