Rozštiepené končeky

sunsetsunrise
18. apr 2020

Ahojte baby 🙂))

Potrebujem pomôcť. V prvom rade by som chcela objasniť moju situáciu pijem pravidelne 3 l denne čistej vody, snažím sa stravovať zdravsie čo najmenej cukrov. Moj problem nastáva vtedy ked mi priateľ podstrihol vlasy vlasy keďže na koncekoch som mala biele bodky. Po odstrihnuti aj 2 cm mi stále ostali biele bodky. Už som zúfalá... Čo robiť používam masky drevený kefu, šetrne cesanie ... avšak taký problém ... priateľ strihá aj mamu aj sestru ale s tym sa nestretol

deti95060810
18. apr 2020

asi by som skúsila vyšetrenie dermatológa...možno by niečo ukázal aj krvný obraz.

jessicapaulikova
18. apr 2020

@sunsetsunrise Máte jemne vlasy? Dlhé? 🙂 alebo nosíte často drdol?

nina255
18. apr 2020

Po podstrihnuti by ti nemali ostavat biele bodky na vlasoch, mne tak ostavali kvoli tupym nozniciam obycajnym 🙂 zalezi od toho cim ta strihal... Ked som si strihala konceky novymi noznicami kadernickymi tak som biele bodky nemala 🙂

sunsetsunrise
autor
18. apr 2020

@nina255 včera som si kúpila kadernícke nové nožnice a po dnešnom ostrihani to vyzerá takto

sunsetsunrise
autor
18. apr 2020
sunsetsunrise
autor
18. apr 2020

@jessicapaulikova ako zistím že mám jemne vlasy ? ... ja si myslím že take normálne ... vlasy pod lopatky tak stred chrbta ... väčšinou nosím rozpustene

jancejance
18. apr 2020

@sunsetsunrise ja som to mala, keď som mala suché konce a lámali sa mi vlasy... Pomohlo ostrihať, ale viacej tak cca 20cm a hlavne nefarbiť si ich, nefénovať a nepoužívať žehličku na vlasy. Pri rozpustených vlasoch sa ti končeky trú o oblečenie, skus si ich na nejakú dobu vypnúť do copu...

sunsetsunrise
autor
18. apr 2020

@jancejance super tak to skúsim 🙂

petkaaa
18. apr 2020

Ja by som sa teda určite nedala strihať priateľovi 🙂 To, že strihá mamu aj sestru neznamená, že to vie 🙂
Skús používať kvalitnú kozmetiku, šampón aj kondicionér, prípadne masku. Nefénovať si vlasy je hlúposť, skús si kúpiť fén s ionizátorom, nestojí to hory. Po vyfénovaní si votri do dĺžok olejček. Kľudne môžeš aj farbiť, ale to už nechaj na profesionála, radšej nie na priateľa. Kadernícke profi farby sú lepšie, šetrnejšie. Jasné, že keď si capneš na vlasy farbu za 2€ z drogérie, tak ti ničí vlasy... 🙂

sunsetsunrise
autor
18. apr 2020

@petkaaa to čo píšeš aj robím okrem fenu. Naposledy som si farbila vlasy v septembri aj to kadernickou farbou ktorú mi namiesali .... Ale ďakujem za rady

linda0405
20. apr 2020

@sunsetsunrise použi kvalitnu profesionálnu kozmetiku. Napr loreal profesionál