Rozprávka z detsva Kamaráti z lesa

denisa2526
20. apr 2019

Ahojte baby. 🙂
Chcela by som Vás poprosiť o pomoc pri hľadaní rozprávky, televízneho seriálu (ak sa nemýlim), ktorý sa ku mne dostal okolo roku 1996+. Názov si pamätám ako "Kamaráti z lesa" a však už dlhý čas nedokážem o tejto rozprávke nájsť zmienku. Pamätám sa, že to bola rozprávka o lesných zvieratkách, v jednom z dielov uviazli v horiacej maštali tuším. Spomínam si ešte ako si tam bobor staval hrádzu. Nepamätám si toho veľa. To je pravda. Budem však rada za akúkoľvek pomoc pri hľadaní! ❤

ivkazba
20. apr 2019
denisa2526
autor
20. apr 2019

@ivkazba to nie je ono. :/ Bola to kreslená rozprávka, nie animovaná. 🙂 A boli tam lesné zvieratká z nášho prostredia. 🙂 Išla v televízii ako seriál tuším. To mohlo byť v rozmedzí rokov 1996 až 2005. 🙂 No ani v databázi som nenašla nič.

lenjaaon
20. apr 2019

@denisa2526 nasla som len knizky Kamarati z lesa na www.knihyprekazdeho.sk ale podla vsetkeho su vypredane, televizny serial som nenasla bohuzial

denisa2526
autor
21. apr 2019

@lenjaaon nie je to ono. :/ Nevadí. Snáď sa tu nájde niekto, kto to videl. 🙂 Ešte som si spomenula, že ten bobor mal domček v strede jazera, či rieky. No to sú len také detaily, ktoré neviem, či pomôžu. 🙂

zuzun00
19. nov 2020

@denisa2526 Ahoj, ja si jednu rozprávku Lesní kamaráti pamätám ale v slovenčine to už nikde nejde dohľadať, skus si dat Fables of the Green Forest 🙂 mohlo by to byt ono, ja som mala veľmi rada tu rozprávku a pamätám si aj refrén pesničky škoda ze v slovenčine už asi naozaj nikde sa dohľadať nedá :/