Rose&Wiliam

3. apr 2023

Moze byt, ze bez vetra sa ani listok nepohne? Kvoli comu sa to stalo?

zmrzlinka2021
3. apr 2023

Čo sa stalo?

autor
3. apr 2023

@zmrzlinka2021 Bulvar pise o nich. Udajne su together.

koniarova
3. apr 2023

Kto to je?

dzulli1980
3. apr 2023

Daj link.

kataina
3. apr 2023
kataina
3. apr 2023

autorka: a ty si kto že musiš všetko vedieť? asi sa veeelmi nudiš.

autor
3. apr 2023

@kataina jop

zmrzlinka2021
3. apr 2023

Nečítaj bulvár, radšej sa uč jazyky, čítaj kvalitnú knihu, zacvic si

autor
3. apr 2023

@zmrzlinka2021 Raz bude o nich kniha. Aj Hary napisal. Vtipnost ti nevysla.

mikadooo
3. apr 2023

Nie nie je to pravda. Moje krycie meno je Kate. Len sme chceli, aby sa o nás trochu písalo, tak som sa s Rose dohodla že akože ich spolu uvidia. Nikomu som to síce nechcela povedať, ale práve teraz som sa rozhodla, že už to viac nebudeme tajiť. Teraz môžeš pokojne spať. Ja si idem zasexovať s Williamom. Bye bye!

zmrzlinka2021
3. apr 2023

Daj si 20 drepov na úzko a 20 na siroko

kataina
3. apr 2023

autorka: ha ha , ty si vtipná, koho už zaujíma kniha Haryho, alebo Kate,... ale čakaj, čakaj, na dôchodku budeš mať čo čítať

eternity24
3. apr 2023

Teoreticky…. Všetko je možne. W je muž s postavením a určite sa okolo neho krúti veľa žien. Kate, je známe, že všetky 3 tehotenstva mala veľmi náročné a myslím, že W v nejakom rozhovore alebo na nejakom podujatí raz vyslovil sarkastickú poznámku v tom zmysle, aké náročné je byt rodičom, deti plaču atd… čiže určite ak W chcel zahnúť, v jeho okoli sa pohybuje množstvo žien, ktoré mu v tomto rado vyhovie.

autor
3. apr 2023

@eternity24 Zvlastne, ze sa nebal odhalenia. Rodina je pod drobnohladom.

eternity24
3. apr 2023

Myslím, že keď je niekto neverný, nemyslí na odhalenie. A koľko príkladov neverných monarchov mame aj v súčasnom čase. Napr španielsky kráľ Juan Carlos, princ Andrew dokonca zažalovany za znásilnenie, Charles atd, atd. Každý z nich bol pod drobnohľadom.

autor
3. apr 2023

@eternity24 Ktovie co deti, ked to budu pocut v skole.

petamich
3. apr 2023

a Charles sa bal, ze ho odhalia? tiez mal rovnako u prdele

bluka2
3. apr 2023

Čo ťa vôbec do toho?

nelca0510
4. apr 2023

Ale toto tu už bolo pred pár rokmi. Opäť opakujú to,čo bolo. Mám pocit,že vtedy Rosé odstrihli zo svojho okruhu známych. Či má William alebo nemá milenku, nám to môže byť jedno.