Rosewholesale - čínsky internetový obchod

ziggina
5. feb 2014

Ahojte už ste niektorá kupovala v rosewholesale?Máte skúsenosti?Koľko ste dali za poštovné a aká je kvalita tovaru?Dcéra si tam povyberala kopec vecí a ja nemám skúsenost s takýmto nákupom a hlavne sa bojím niekomu poslať dosť veľa peňazí?Ďakujem za odpovede....pa Ziggina

chesterfield
5. feb 2014

To neznáme díky za tip..

83lenka83
5. feb 2014

www.aliexpress.com , postovne zdarma pokial si to zaskrtnes a veci tie iste ako v horeuvedenej stranke, z ali som objednavala viac krat a nemala som problem ale treba dobre premerat velkost. Kvalita sa odvíja od ceny.

chippita
7. feb 2014

@83lenka83 a prosim ta platila si normalne kartou? Tovar prisiel tak ako je uvedena dodacia doba? s tym nebol ziadny problem?

83lenka83
7. feb 2014

Ahoj, plati sa embosovanou platobnou kartou, doba doručenia býva zvyčajne kratšia ako je uvedené.

chippita
7. feb 2014

@83lenka83 dakujem pozerala som to, daju sa tam najst celkom pekne kusky... tak hadam vyskusam 🙂

peterka1994
6. mar 2014

baby idete niektora nakupovat cez nich? ak by som sa mohla vcirknut 😅 som velmi netechnicky typ na zakladanie si paypalu 🙂 ralebo mi aspon dajte typ ze ako sa s tym popasovat 🙂 dakujem mockrat

jurajgogo
11. mar 2014

Ahojte.Objednal som si tovar cez Rosewholesale ešte 28.1 a ešte mi neprišiel.Nereagujú ani na správy.....viete mi niekto poradiť ako
ďalej postupovať...Ďakujem.............

kimi12
14. okt 2015

Tiež nám z danej stránky prišiel jeden kus tovaru namiesto zaplatených dvoch, nereagujú na správy. A stránka rosewe, je podľa nás tiež ich, takže POZOR. 🙂 NA žiadnej stránke zo zahraničia neviem uplatniť záruku ani vrátenie tovaru, čiže keď dôjde šmejd nedá sa vrátiť takže pozoro na to, a radšej dať zarobiť slovenským obchodníkom, ktorý mi záruku musia umožniť. 🙂

maria4785
20. aug 2017

Skúsenosti s Rosewholesale - http://2track.info/aMDv