Rodičia nechcú, aby mi k nim chodila pošta. Môže mi chodiť na poštu?

rakheta
1. apr 2014

pocula som ze existuje taka moznost ze vam posta chodi na postu.. neviem.. poculi ste o niecom takom a ak ano viete ako to funguje?? dakujem

bombonka
1. apr 2014

stačí si na pošte zaplatiť postbox...je to na 3 mesiace cca 7 eur....

simca06022011
1. apr 2014

no su dve moznosti: zastavenie dorucovania tvojej posty, bude sa ti zbierat na poste (pouziva sa to napr. ked sa niekto prestahuje)... alebo POBOX (to si budes priamo pisat vsade ako korespondencnu adresu, ale castoi tam mozu automaticky hadzat tvoju postu). Obe veci si vybavis v okienku na poste (isla by som hned za veducou zmeny, alebo neviem ako sa to hlavne okienko vola) a povedia ti aj ceny, iba vypises jedno tlacivo a mas 🙂

stefka33
1. apr 2014

Alebo si zaplať preposielanie na inú adresu. Budú tvoju poštu automaticky preposielať kam chceš.

klincek
1. apr 2014

Zriad si na poste P O Box. Zasielky sa daju aj doposielat, ako pise stefka, no nie vsetky (aspon pred par rokmi sa nedali doposielat napr. uradne zasielky). Ale na poste ti k tomu urcite povedia vsetko potrebne.

stary_ujco
1. apr 2014

Alebo si staci udavat adresu ako Poste Restante a chodit pravidelne sa pytat na okienko 😀

mirka135
1. apr 2014

Ved si mozes zmenit korespondencnu adresu.a posta ti bude chodit tam kde byvas aj ked tam nemas trvale bydlisko.

miskacharly
1. apr 2014

Na poste si vies vybavit,ze ti bude posta chdit na adresu,ktoru si povies,na mesiac sa plati za to 4€,ale asi vsade sa plati inak.