Rockový koncert - čo na seba?

kassandra25
18. feb 2020

Prosím , poraďte mi, možno ste už niektorá bola na koncerte rockového speváka, Metalinda, ale koncert bude mať v nádhernom klube, čo je na úrovni. Čo sa tam podľa vás hodí? Mňa ešte zatiaľ nič nenapadlo. Skúste poradiť aj účes. Mám vlasy prírodné pod plecia, nie je problém príčesok u kaderníčky, niečo také. Píšte mi len k veci, nie blbé komenty, nikdy neviete, či aj vy raz na také niečo nebudete pozvané. Veková kategória 35 - 40 r.

korunka1
18. feb 2020

Mám jeden blbí koment...ideš na koncert popovej kapely, nie na audienciu do paláca. Čo riešiš? Rifle, tričko, sveter..čo chceš

0silvia0
18. feb 2020

@kassandra25 isla by som v ciernom. Cierne obtiahnute nohavice alebo kozenkovu suknu, cierne tricko. Tym nic nepokazis a posobi to aj elegantne, aj rockovo, aj popovo, aj punkovo, aj stylovo...
A vlasy neries

snehulienka8
18. feb 2020

za mna - pohodlne rifle/gate, vysoke cizmy, ci kotnikovky, cierny top, mozu byt strapce, cvocky, vysyvky, diery..uces nekomplikuj, velke napadne sperky..hlavne pohodlne, nech si uzivas hudbu a nemusis riesit opatku ci sponky..

kassandra25
autor
18. feb 2020

@0silvia0 super, dakujem pekne.

kassandra25
autor
18. feb 2020

@snehulienka8 super, aj toto sa mi paci, dakujem.

mpg
18. feb 2020

Keď je ten klub na úrovni, tak aj oblečenie by malo byť na úrovni, ja by som sa išla doňho pozrieť, ako tam chodia ľudia, ak by som sa tam nemohla ísť pozrieť tak obliekla by som si napr. sukňu, mohla by byť aj koženková, k tomu čizmy na úrovni a napr. bielu slávnostnejšiu blúzku.

miadi
18. feb 2020

Ked som bola mlada žabka stretla som tohto spevaka v autobuse usmial sa na mna. 😁oblecko by som si dala nieco cierne sexy vlasy rozpustene vyrazny make up oči.

0silvia0
18. feb 2020

@miadi myslis Pala Drapáka? Ten uz myslim ze so skupinou teraz nespieva, zial...

miadi
18. feb 2020

@0silvia0 he som si pomylila s Mato Durinda z Tublatanka 😆mne boli tieto dve volnè a tak nejak podobne ze sa pomotali nefrcala som nikdy na slovenskej hudbe akurat tak Miro Žbirka sa mi volakedy pacili pesničky.

0silvia0
18. feb 2020

@miadi jaj, nevadi😁 tak slovensky rock a punk som zas ja mala v malicku a frcala som na slovenskych skupinach v devatdesiatych rokoch a chodila na koncerty, takze to zas ja ovladam😍

kassandra25
autor
18. feb 2020

Tak, nevola sa Metalinda, ale Tublatanka. Zle som si spomenula.

judar
18. feb 2020

Boze ved to mas jedno ved nejdes o kostola na haleluja spevokol

moonka1
18. feb 2020

hlavne je aby si sa citila dobre v tom, co si oblecies, to je podstatne!

diplomka2020
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
larafabrizzi
19. feb 2020

@kassandra25 ani chlapci z Metalindy,ani z Tubly sa už dávno neobliekaju a nežijú ako rockery, to dávno odvial vietor..kde sú tie časy? Dnes je hocijaký motorkár vzhľadovo drsnejší, je úplne jedno, čo dáš na seba,pusti si ich hudbu a pocitovo sa rozhodneš najsprávnejšie 😉