Robotický mop Duoro Xclean od RobZone

katka708
25. okt 2016

nerada zakladám diskusie ale o robotických mopoch je tu toho málo a väčšinu všetko staré príspevky. Tak snáď sa za tú dobu niečo zmenilo a takýchto pomocníkov má už viac z vás. 🙂

Už dlhšiu dobu hľadáme pomocníka do domácnosti ktorý by zvládol aj vysávanie aj mopovanie. Ja viac ako 1-2x do týždňa nestihnem povysávať a umyť max. 1x . Všetci mi odporúčajú len iRoombu ale tá buď len vysáva alebo len mopuje (iBraava). Našli sme ale Duoro Xclean a zatiaľ sa nám najviac pozdáva. Len by ma potešilo keby ho mal ešte niekto a uistil ma, že nekúpim blbosť... 🙂
Z recenziíí som sa dočítala že vysáva výborne ale problém mu robí tmavý nábytok do ktorého často naráža. to by som ešte vedela prehltnúť len či aj dobre vytrie podlahy. Keď je nejaký zaschnutý flak od ovocia čo padne synovi na zem alebo pod. či dokáže aj takéto znečistenia vytrieť.
Prípadne ak by ste vedeli odporučiť aj niečo iné čo má rovnaké vlastnosti..........

wrose
5. jan 2018

Ahoj. Prosím ťa, kúpili ste ho nakoniec? Ako sa vám pozdáva?

katka708
autor
5. jan 2018

Ahoj, nie nekúpili. Zohnali sme za polovičnú cenu Vorwerk kobold s kompletným príslušenstvom. a kedže ho chcel manžel, tak s ním aj väčšinou upratuje. do hodiny máme povysávaný aj pomopovaný dvojpodlažný dom. Ja s ním len vysávam a za 15 min je všetko hotovo. Perfektne vysaje prach a aj keď kúrime len krbom, stačí vysávať 2x týždenne a je čisto.