Robia kaderníčky dnes ešte trvalé ondulácie?

ewuliatko
29. okt 2010

Ahojte 🙂
Chcela by som sa spýtať, či neviete, či sa dnes ešte robia klasické (alebo ešte lepšie, modernejšie) trvalé u kaderníčok? Ja mám totiž veľmi jemné vlasy, a kedysi som tento problém riešila trvalou, potom to akosi prestalo byť moderné, tak som s tým prestala. Ani neviem prečo, dnes ma to napadlo, či sa vôbec ešte trvalé robia? Lebo mám polodlhé vlasy, ale také jemné a splihnuté ☹

zivika
29. okt 2010

@ewuliatko jasne, ze sa robia, ved keby sa nerobili, ako by vyzeral peter nagy??? 😀 popripade sa robi objemova trvala, ktora vyzera prirodzenejsie, nenici vlasy tak ako klasicka a podla mna jej velkou vyhodou je, ze sa postupne vymyva (cca 3 mesiace), takze ked sa rozhodnes, ze ju nechces, nemusis cakat na vyrastanie, alebo strihat... ale pokial si farbis vlasy na blond, pravdepodobne ti ju neurobia, vraj sa to nemoze, ale preco, to uz neviem...

pepi_petra
29. okt 2010

Ahoj
@ewuliatko ja som kadernicka a mozem ti povedat,ze trvale sa robia.Dokonca dnes je uz vela dobrych pripravkov na ztrvalene vlasy,aby nevyzerali krepovito.Kvalita trvalej velmi zalezi od sikovnosti kadernicky a kvalitnej trvalej.

ewuliatko
autor
29. okt 2010

Ďakujem za odpovede 😉