Riaditeľ VŠZP dostal odstupné 47 600 EUR za 6 mesiacov práce

veklipo
17. sep 2024

Pekny deň všetkým voličom HLASu. Vaša ministerka sa vie o svojich ľudí postarať.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/724035-d...

janinah
17. sep 2024

A postarajú sa sami o seba a o " našich" ľudí ešte viac.Konsolidacny balíček opatrení pozdiera strednú vrstvu a bude z čoho odmeňovať i kradnúť naďalej.
O chvíľu tu začne platiť...a čo mladé zutekalo a čo staré nevládalo...
Ja stále čakám čo ešte sa musí stať aby sme boli všetci v uliciach a vyhnali ich na smetisko dejín.zmrdov.

veklipo
autor
17. sep 2024

Ešte v apríli robila fotecky a PR
https://www.vszp.sk/o-nas/informacie-media/tlac...

veklipo
autor
17. sep 2024

Na donio.sk kazdy deň pribúdajú výzvy na pomoc chorým ludom. A títo nenažranci si schvaľujú odmeny.

bjnr
17. sep 2024

nech si hovori kto chce čo chce, ale táto zgerba tu zostane už navždy..nechcem ani nič veštiť zlé bodaj by som sa mylila..pred volbami urobia na ludi bububu s nejakou vymyslenou fraškou (ako pred rokom..svk vojaci na ukr..gender "ideologia"..etc) ludia sa zlaknu ved na čo by si overovali info ked tu maju infovojnu a belousovovej novy kanal..ludia si ani nevšimli akekolvek rodinkašstvo ani zvyšovanie dani lebo to všetko bolo krasne prekryte odvolavanim šimečku..moj bratanec tiež hrdo voli fica (predtym kotlebu) a on na to povedal iba tolko že peniaze sa vždy najdu a daju zarobiť ale doležitejšie je že tu nebudu žiadni progresivci a liberali a ini..pre tychto voličov su najdoležitejšie ine hodnoty..a hlavne sa boja neznámeho..takže asi tolko k tomu..nebojte nič..zvykneme si a bude všetko opäť krásne..ved predsa zvyknuť sa da aj na peklo (mali sme ho tu dlhé desaťročia)

angelinja
17. sep 2024

@veklipo si myslis ze za minule vlady im nedavali?si naivna...oni si vsetci navzajom davaju ci su z tade alebo z tade..ps: robila som na ministerstve

veklipo
autor
17. sep 2024

@angelinja aha, takže ich ospravedlňuješ. Ľudia ako Ty sú brzdou tejto krajiny. Máte životne motto: vsetci kradnú, čo sa da robiť.
Keď ochorieš a budeš potrebovať drahu liecbu, tento názor ti bude na ….

zeldia
17. sep 2024

@bjnr myslim si to iste. Vid Maďarsko tiež sú “vsetci” spokojní.

zeldia
17. sep 2024

@angelinja tak to musíš byt dávno za vodou alebo úplne blbá ak nie si.

mamickalisticka
17. sep 2024

Vždy, keď čítam nejakú diskusiu tu alebo článok o politike, normálne mám guču v žalúdku a zmätok v hlave, že či ma zmysel ostať tu. Nehorázne 🤮

stanulienkat
17. sep 2024

3..2...1... Zavidite. Ale ced aj ostatne vlady...Ale ved aj Matovic....ale ved.. a co henti???? Ved to bolo vzdy....bla bla bla gupky...sem sa..

angelinja
17. sep 2024

@veklipo tebe sibe???ja neobhajujem tychto ale uz mi lezu na nervy tieto temy...ze ficovolici a neviem co....praeze ani jedna vlada tu neni normalna uz, muz sa vratil z polska bol prekvapeny ako tam maju vybudovane dialnice atd..a to si myslime ze sprosty poliak...praveze akakolvek vlada u nas nic neriesi..a o zdravotnictve mi NIC NEHOVOR, prezila osm si svoje a viem kde je nase zdravotnictvo a aj lekari v nom neochotni a sprosti a neboj sa vzdy ked vyberam lieky z lekarne sa pytam ci tieto nemozne poistovne uz ozaj nic nepreplacaju....lebo toot zase vie len clovek co chodi po lieky alebo potrebuje ale nehovorim o liekoch na srdce pre dochodcov..ale aj volnopredajne a podobne , takze ja velmi dobre viem kde je slovensko ale pvoedala osm ze nebud naivna a ci si myslis ze ta vlada predtym to nerobila!!!! VSETKY TO ROBIA A neveim uz aj ci niekto noralny nastupui niekedy do vlady asi nie...vsetci sa len vyhovaraju na predchadzajuce vlady a toto dokola to iste

simca06022011
17. sep 2024

By ma zaujimalo podla akeho ZP postupovali...

angelinja
17. sep 2024

@simca06022011 podla manazerskych zmluv

simca06022011
17. sep 2024

@angelinja tak to maju dobre zariadene, neschopaci. Nic neurobia, ledva skusobna doba, odstupne kralovske... kazdy by sme sa radi tam zamestnali na par mesiacov... bezni smrtelnici mozu snivat

zuzinabila
18. sep 2024

@angelinja v kazdej vlade sa najde niekto kto kradne,ale toto co mame tu je silne kafe..to akoby si povedala,ze sa predsa kradne aj v Dansku,Rakusku,aj vo Venezuele ,Moldavsku...vsak hej,ale v inej miere

simca06022011
18. sep 2024

@zuzinabila ale kradnutie a nevýhodné zmluvy su dve odlišné veci.... Maju to proste pre štát nevýhodne nastavene, zo štátneho sa dobre rozdava. Predpokladám, ze podobne sumy dostávajú všade... bolo by fajn keby sme ich mohli vidieť a zistiť kým to začalo... 😂 a druha vec, netušíme aké odstupné majú na týchto pozíciách v zahraničí. To nie je zamestnanec Billy... čiže... len by mali byť za fluktuáciu na týchto miestach aj zodpovedni ľudia. Ak sa tam po pol roku menia ľudia tak treba niečo zmeniť a nedosadzovat tam hocikoho... nuž ale.koho tam dat? Na Slovensku je veľa "odbornikov" ale skutek utek. Plus takéto podľa.mna "pod tlakom" inštitúcie určite nie sú extra lákavé... to nie je len tak to manažovať, keď v podstate nič nemôžeš.

eva8
Dnes o 01:34

Fico apeluje na Dolinkovú, nech vyrieši situáciu v zdravotníctve. Nepriamo jej pohrozil výmenou
https://www.ta3.com/clanok/958683/fico-apeluje-...
Ak Dolinkova dostane odstupne, tak v akej vyske? Je zena, nie muz. Rovnost pohlavi koalicia do uvahy neberie, jeden bod strasenia pred volbami

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre