Retro cukríky - pomoc s ich názvom.

26. mar 2020

Zienky. Prosim uz dlhodobo zhanam cukriky resp. aspon ich nazov. Kupovala som ich naposledy po 2003 roku, no nepamatam si ich nazov. Len viem ze mali adrenalinovu prichut. Diki vam.

janinka007
26. mar 2020

to je aká adrenalínová príchuť???

kitycat
26. mar 2020

snad aspon farbu obalu, ako boli balene, aky mali tvar? Cukriky s prichutou adrenalinu by si clovek celkom lahko vybavil ste si ista prichutou? :D

Mne chybaju tie stare oranzove cukriky "Turecky med"

alexandraalexandrova
26. mar 2020

adrenalinova prichut? To si si s niecim asi pomylila 😀 ak chces nazov, najprv napis nieco o tych cukrikoch, farba, tvar, obal aky mali, boli makke, tvrde na cmulanie? Takto ti asi nikto nepomoze...

moninah
26. mar 2020

@kitycat joj, take oranzove s takym ujom v turbane na obale... Tie som milovala... Mnam...nejeden zub mi pokazili 😀

rusalinka
26. mar 2020

https://www.google.sk/search?sxsrf=ALeKk02bhoGv...

Google po zadaní "adrenalínové cukríky" toho našiel dosť 🙂

kitycat
26. mar 2020

@moninah neviem ci ujo s turbanom, ale kazdy bol v oranzovom obale a vnutri este papierikom omotane, hrozne sa lepili na zuby a boli tam kusky orieskov velmi male 🙂

miskahryzka333
26. mar 2020

Adrenalinovu prichut by mal pre mna teraz cukrik zodvyhnuty a zjedeny z vonku zo zeme 😂😂😂

autor
26. mar 2020

Ano boli to cukriky na cmulanie tvrde podobne balenie ako maju euka mentol. Ano vazne bola to adrenalinova prichut. Milovala som ich a kupovala vo velkom.

michaella24
26. mar 2020

Mne presne tieto tri napadli, ale tie sú dostupné stále, takže asi ani jedny z nich to nebudú.

malinovka333
26. mar 2020

@kitycat tie este predavaju ten turecky med a su dobre

ibrunova
26. mar 2020

neviem poradiť, ale mne chýbajú cukríky tofé orion 🙂

fokuska
26. mar 2020

To co je adrenalinova prichut? Adrenalin je hormon, to nema chut :D

lesna_vila
26. mar 2020

@rusalinka ja teda ani v googli nevidím nič

beatik3
26. mar 2020

Ja sa len smejem na tom opise tej chuti, heh to by ma teda nenapadlo, ze adrenalinova chut

nefertiti5843
26. mar 2020

Nemyslíš nejaké pelendrekové ? Lebo tým "adrenalínom" si ma fakt pobavila 😝

mimca77
26. mar 2020

Tu prichut si podla vsetkeho pamatas zle, nemyslim, ze existuje nieco ako adrenalinova prichut. Mozno by pomohlo odhalit zahadu, keby si povedala, co su to za cukriky, napriklad ja lubim Beskydky a to by som opisala, ze su tvrde, zelene, okruhle a vonaju za bylinkami. Skus tie cukriky opisat, lebo tym, ze mali "adrenalinovu prichut" asi toho vela nezistis, sa obavam 🙂

mimca77
26. mar 2020

@michaella24 mnaaam Slavia, to som nejedla 100 rokov, zajtra ide manzel na tyzdenny nakup, odpadne, ked mu poviem, aby mi kupil cukriky 😀

janinka007
26. mar 2020

adrenalín môžeš zažiť, aj život aký teraz vdaka corone žijeme je celkom adrenalínový, ale adrenalínová príchuť neexistuje. Možno si si pomýlila výraz.

kitycat
26. mar 2020

@malinovka333 kupila som asi pred rokom ale nebolo to to iste...tieto sa mrvia...tamtie sa prilepili a nesli roztopit tak lahko :D

malinovka333
26. mar 2020

@kitycat no ja som mala take co by mi aj zuby vytiahli 😀 zalezi ako su skladovane,

michaella24
26. mar 2020

@mimca77 aspoň niekoho som inšpirovala 😂 Nech dobre padnú ♥️

23121974
26. mar 2020

@janinka007 Možno ich jedla vždy,keď ju niekto naštval a stúpol jej adrenalín 😂

mladenca
26. mar 2020

Boze teraz ked toto vidim sa mi zacnelo za retro keksikom, za vlnkami 😀

sisi4
26. mar 2020

@kitycat anooo, tahace plomb/blomb 😎
Mne chybaju Sisi cukriky...

ro_manka
26. mar 2020

ja zase Atlasky a Bari mandle. sladkosti nejem vôbec, ale na toto keď si spomeniem, tak slintám 🙊

majamat
26. mar 2020

ja milujem tie pelendrekove a Cesi ich vyrabaju. tak si ich obcas kupim. to zbastim aj cely balik. esteze ma len 60g.
inak kedysi mali tusim 100g a teraz 80-90g.

majamat
26. mar 2020

ja som milovala take " kesiky" neviem ako sa to volalo a boli to oplatky, take 3D, v tvare orechov, ci nieco podobne a mali v sebe vela vela keksikovej plnky a to kakaovu,a lebo tusim jahodovu. rada som oddelovala klasicke oplatky keksov a oplatku som samostatne vyjedla a dve oplatky som spojila tak, ze an kazdej zostala ta plnka preto som mal a hrubsiu vrstvu plnky, ktora mi chutila. preto som mala rad Vlnky a aj tieto "oriesky"

a pamatate si tie klasicke cokolady, ked bola na obale postavicka dievcatka a tusim vovnutri boli saty s takymi zalozkami? 😀 tusim ich pred par rokmi vydali ako retro, ale uz sa zas nerobia. ja som s take aj vyrabala.

anita6666
26. mar 2020

@majamat si mi riadne oživila spomienky 🙂 mnam...to boli veci

majamat
26. mar 2020

@anita6666 to boli 🙂

10zabka
27. mar 2020