Reštaurácia pre rodiny s deťmi - Bratislava

lenpi
12. okt 2018

Zdravim, neviete mi prosim poradit restauraciu, s ktorou ste boli spokojne v Bratislave z okoli (sme priamo v BA, ale autom do nejakych 20 km v pohode)? Mame mat rodinnu oslavu koncom novembra (cize vnutri). Malo by nas byt 15-20, z toho ale 5 deti, takze nutny je detsky kutik (taky, ze sa tam aspon ako tak zabavia, nie len stol s farbickami). Idealne by bolo, ak by sme mohli byt aspon ciastocne oddeleni od inych hosti. A je to v nedelu na obed. Za rady dakujem!

sasunka
13. okt 2018

@lenpi Velmi pekna rodinna moderna restika je v Malinove - La Familia. Jedlo uzasne, vyhlady na jazierka, krasne okolie - ihrisko cca 100 metrov od restiky kde mozu ist deti s jednym dospelym medzi jedlami a pod. Kutik je mensi no ja by som tam doniesla este zopar hraciek z domu, peciatky, nalepky, skladacky a pod. a hotovo, priestor na hranie tam je. Uz sme tam raz takto oslavu mali a bolo to velmi fajn.

tanicka19
13. okt 2018

@lenpi Pozri Gatto matto v Rusovciach. Teraz spravili vacsi detsky kutik. Podla mna by to mohlo byt nieco take co hladate. A von je aj jazierko.

lenpi
autor
14. okt 2018

Dakujem, pozriem obidve 🙂