Reserved - veľkosti deti

22. dec 2021

Prosím vás ako sedí číslovanie? Chcem kúpiť zimny overal a nevidím tam velkostnu tabuľku. Ďakujem..

katkaba1
22. dec 2021

Podľa mojich skuseností o čislo väčšie ale zas neplatí to pri všetkom, záleži aký je strih a materiál.
Ak ale môžem odporúčiť - malej som kupovala oteplovačky do rezervy z Reservedu k overalu z HM a teda premokol keď spadla do mláky🤦‍♀️ Takže za mňa len imidžovka. Funkčnosť 0 bodov. Do sucha jedine.

autor
22. dec 2021

@katkaba1 ďakujem za radu 🙂 pokiaľ bude teply tak nemusí byt nepremokavý lebo to mam iba do kočíka 🙂
Aj ste niekedy vracali veci? Či je to ok aj po tejto stránke,ak predsa len nesadne veľkosť. Ja som od nich online ešte nejakú nenakupovala.

alexandra2468
22. dec 2021

Nam velkost sedi ok. Viac krat som veci z reserved vracala, aj kurierom aj priamo v predajni.

Ale teply a dobry overal odporucam skor Lindex.

katkaba1
22. dec 2021

Tak do kočika by to malo byť ok, podšitý by mal byť (teda tie oteplovačky naše sú) len mokro nedavajú.
Vracať som nevrátila ešte nič ale od švagrinej viem, že nie je problém. Ja som kupovala hlavne keď boli babätká lebo majú veľa toho z bio bavlny v ponuke. Teraz som skúsila oteplovačky ale poslednýkrát.

autor
22. dec 2021

@alexandra2468 pozerala som aj tam, ale chcela som taký s dvojitým zapínaním a zatvaratelnymi rúčkami..to som v Lindexe nevidela

sono2
23. dec 2021

Síce som kupovala od nich pár veci ale myslím že sedí.
Ak má 80 veci a ma už rok samozrejme kúpiť 86
Koľko ma dieťa?

sono2
23. dec 2021

Pozri u mňa.
Mam v bazári presne čo hľadáš, síce sú to rukavice ale ma dva zipsy je to 86 značka cocoodrillo je ako nový a dávam aj s čiapkou ma aj papučky
Raz prany v podstate bez známok použitia bez žmolku na vnútornej strane

autor
23. dec 2021

@sono2 nosí prevažne 74, ale od nich mame overal a ten je 68 a ešte taký že dá sa... ale neviem ak to chcem až do Marca, asi je lepšie 80,no od včera už nemajú:/

autor
23. dec 2021

@sono2 je to chlapček 🙂

sono2
24. dec 2021

Ja som akurát tento overal kúpila vo februári presne kvôli tomu že bol zrazu malý
Odporúčam radšej väčší ale zase keď nesedi to je iné.
Tam to neni také potrebné aby bol voľný
Veď tu na bazáre máš kvantum podľa značky veľkosti. Nejdeš podľa tvojich predstáv

patricia176
25. jan 2022

ahojte, nemate niektora kupene body z reserved velkost 98? Este nic odtial nemam a neviem ako sadne velkost. Dakujem