Remix výkup oblečenia do second hand . Skúšali ste ?

lubik87
15. mar 2019

Kočky natrafila som na tohto výkupcu oblečenia . Triedili sme šatník a muž nabral tak sa do väčšiny už nevopchá . Poväčšine značky Jack Jones ,HM , Zara , TT , ecko. Máte skúsenosť ako to je ...čítala som že im pošlete balík oni ho nacenia buď súhlasím alebo nie .peniaze pošlú na účet... Ďakujem 🤗

sintra
15. mar 2019

Uz som to zaregistrovala ale po precitani podmienok nejdem do toho. Ale ak mas k tym vytrieddnym veciam taky postoj, ze ti je fakt uplne jedno, kolko za to dostanes, aj ked totalne minimum, tak hasne, chod do toho.

adreen
15. mar 2019

Nikdy som tam nič neposielala, ale už veľakrát kupovala, vždy som bola spokojná.

lubik87
autor
15. mar 2019

@sintra no sú to veci čo stali veľa ale reálne ak ich dám na bazár viac ako 5/10€ nedostanem aj keď boli kupované minulý a predminulý rok a nosené tak 10 krát a suma teda vyššia...napr pozerala som.jack&Jones rifle a vyhodilo.mi že za ten typ by som.mala.dostat 20€...no musím.obehnut tie.ppdmienky lebo som to len zbežne čítala....

lubik87
autor
15. mar 2019

@adreen super ďakujem 🙂

sintra
15. mar 2019

@lubik87 20? Zabudni. Fakt, realne mozno 5. Treba to zvazit. Ja mam skusenost s inym podobnym vykupom oblecenia a tiez v podstate nove, znackove veci a za krasne prepracovane koktejlky zara nukali 6 eur :D, tricka od 2 do 3 eur a tak.

lubik87
autor
15. mar 2019

@sintra no takže je to tak že presne za ten model.mi ponúknu 27.89€ pokiaľ sa predá do 10 dní potom ide do zľavy a keď sa nepredá do 30 dní dostanem 8.65€ alebo túto.sumu.mozem.zobrat hneď bez čakania. Oni si potom.ten tovar zasa nahodia ...celkom milá kočka tam robí

ellieellie
15. mar 2019

@lubik87 myslím, že je to celkom fajn. Nemám osobnú skúsenosť, ale z toho, čo píšeš, sa mi to pozdáva. Navyše sa nemusí človek zaťažovať s fotením a nahadzovaním na bazár, balením jednotlivých balíčkov a hlavne komunikáciou so záujemcami - to je na nervy. Asi to vyskúšam aj ja, tiež mám toho veľa na predaj.

lubik87
autor
15. mar 2019

@ellieellie vyskúšam a dám echo...uvidíme čo to bude v naozaj 🙂

tretiedieta
16. mar 2019

možem sa opytat kde vykupuju oblečenie? Aj ja by som rada ponukla,ale neviem kde a ako,dakujem.

lubik87
autor
16. mar 2019

@tretiedieta remix daj do vyhľadávača 🙂

denisdenis
20. máj 2019

Prosím kto nakupoval cez remix dá sa kuriérovi platiť aj kartou? A ohlásia sa dopredu SMS, mail, že donesú balík? Ďakujem 🙂 čakám na balík už 6 dni s stále nič 😕

aduliak
20. máj 2019

Ja som už do remixu posielala par balikov a super,ale tak ja necakam velke peniaze a vsetkeho som sa zbavila,ze som nemusela fotit a posielat po kusoch.

tretiedieta
21. máj 2019

@aduliak prosim ta a kolko peniazkov ti poslali? Všetok tovar čo si im poslala si nexhali,či ti aj vratili naspat? Dakujem veľmi pekne.

suesana
21. máj 2019

@denisdenis áno, pošlú mi vždy mail aj s číslom objednávky a viem si pozrieť na stránke kuriérskej spoločnosti, kde sa balík nachádza. Platím vždy dopredu, takže odpoved na prvú otázku neviem.

denisdenis
21. máj 2019

@suesana dnes som sa dočkala zásielky, ale rovno mi len zavolali bez ohlásenia, že sú dole a teda da sa platiť, len kes 🙂

aduliak
21. máj 2019

@tretiedieta schválili mi cca 75%veci,priemerná cena za kus,čo som dostala bola cca 3e.zbytok nevracali,nemala som sluzbu Premium

iv007
21. máj 2019

Mne vyplatili 24€,bolo tam plno veci ale aspon som pretriedila satnik a neskoncilo to v kosi.na fotenie a behanie na postu nemam cas.

iv007
21. máj 2019

@denisdenis neda sa platiť kartou,poslu mail ale co mam skusenost tak za 3-4 dni mi balik vzdy prisiel

tretiedieta
22. máj 2019

@aduliak dobre dakujem

milkadk
28. máj 2019

Prosim a vracali ste niekedy cez Remix? Z 12 veci mi asi 5 nesadlo (boli drahšie tak chcem vratit) , mala som predstavu, ze to funguje napr. ako Bonprix. Co nesadlo zabalim, vratim a oni mi vratia peniaze. V Remix som sa dočítala, ze to musim urobit online, a poslat cez kuriera, ktori pride ku mne po balik.... mate skusenost?

ellieellie
28. máj 2019

@iv007 prosim ta a tie peniaze vyplacaju az ked sa tvoje veci realne predaju?

iv007
28. máj 2019

@ellieellie ano, trva to aj mesiac nakolko kupujuci moze tovar vratit ked mu nesadne

aduliak
30. máj 2019

@milkadk tu je to ešte jednoduchšie,odkliknes online,čo vracias a objednas kuriera.zabalis,nič nevyplnas a pošleš po kurierovi

mkatkam
22. júl 2019

Pridavam čerstvú skúsenosť. Poslala som balík vyše 5kg oblečenia.take,čo nenosime. Mužove užšie polokošele,3 ks moje spoločenské šaty čo som mala oblečené raz na plese.( Orsay a ever pretty). Nepoškodené. Bolo tam zopár HM a reserved. Ale boli aj lacnejšie veci z KiK diskont a Tesco... Vybrali mi na predaj 3 asi tie najlacnejšie kusky z Kiku a Tesco -zrovna také,čo aj boli nosené. Toľko k tomu. Skúsila som,stačilo raz ,už to nezopakujem.

petinabe
19. aug 2019

Poslala som im cca 10 vecí z toho napr úplne nový sveter bez visačky, nové plavky bez visačky, alebo šaty kúpené od nich ani raz neoblečené, ostatné všetko v top stave, jedinú vec schválili.... je to banda zlodejov! Som si istá, že zavádzajú a okrádajú! Mohla som to radšej darovať niekomu, komu by sa to naozaj hodilo. Nikdy viac!

lubik87
autor
19. aug 2019

@mkatkam
@petinabe kočky a vrátenie neschválené ho ste si nedali ? No podľa.mna to potom predaju o pol roka to.nahodia a.pojde to tiež..radšej dať veci po 3€ na net

soldi
19. aug 2019

tiez som im poslala skusmo veci, ktore by som inak darovala. z 5 mi schvalili 3 a tie dve neschvalene boli v dost nosenom stave. z tych troch sa do mesiaca predali dve. jedno bola bunda, co som kupovala asi 5 rokov dozadu za 60 eur v sale a z remixu mi za nu dali 25. takze som spokojna

iv007
19. aug 2019

Ja som za 4 bagy dostala 77€, takze aspon nieco sa mi vrátilo.Vsetko to fotit a behat na postu nemam cas,takto som sa toho zbavila naraz.

hoferka
28. aug 2019

@lubik87 ako si bola nakoniec spokojna? odporucas? dik

mirus11
10. jan 2020

Žienky už ste prosím vás niektoré objednávali pánske veci-mam na mysli obleky, ako sedia veľkosti reálne ma hlavne zaujíma. Ale tam majú aj nové obleky však? Pozerala som tam nejaký lacnejší, keďže muž ho bude mať na sebe 1x.