Relácia Farma - páčia sa vám súťažiaci?

denisocka
25. júl 2011

no čo,nikto ???? nikto nepozera ??? 😀 😀 😀 😀 😀 neverííím 😀

denisocka
25. júl 2011

inac,ma rozosmial zenaty DJ s tou blondýnou v sene,som zvedava na buduce. chuda jeho manželka,ale asi je zvyknuta 😉 pri jeho praci 😎

denisocka
26. júl 2011

nevevííííím,že nik nepozeral ...ako tomu starcovi upiekli a dali zjest zdochnutu rybu,čo našli v potoku .. dnes to bude cele 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pia22
26. júl 2011

@denisocka ja pozeram, ale len tak chvilkami😉 No vyber uzasny😀

denisocka
26. júl 2011

@pia22 mne sa velmi pači ta tehotna obyčajna žena,čo fakt vie aj kozu podojit ..aj periny ušit ... a ináč ten tutmák tu z Popradu,to je iny dilino 😀

pia22
26. júl 2011

@denisocka ta tehulka je symposka🙂, ale byt tam je pre nu velke riziko. A z Popradu je ktory?

denisocka
26. júl 2011

@pia22 ten mlady,čo s nou kozy nahanal ...

denisocka
26. júl 2011

@mamartinka a ty iba všade linky davaš?nemaš svoj nazor?

mamartinka
autor
26. júl 2011

Pozerali ste?Vyzera ze zajtra bude husto 😕

waitinka7
27. júl 2011

Ja drzim palce Lenke. Je to baba, ktora sa ani roboty neboji, ziadna fiflena a ma moj obdiv, ked vychovava 6 deti ( z toho 3 cudzie).

lenulik6
27. júl 2011

No to s tou rybou bol vrchol... fuj .. uz asi nikdy nebudem jest ryby .... inak je to zaujimave ... hehe .. a o aku vyhru tam ide?

mamartinka
autor
27. júl 2011

Dnes opet o 20.00 Farma.

nadhera
27. júl 2011

@lenulik6 50000eciek

nadhera
27. júl 2011

tehulka je fakt sikulka, ved pri takej rodine /6deti/ sa ma co obracat. uz viem, co je to angyn ,ale co ma spolocne s michalovskym angyn mlynom - obdoba kosickeho lunika9. 😀 😀 😀
dnes opat pozriem, snad sa sef nepos....l z ryby. 😀 😀 😀

denisocka
27. júl 2011

@nadhera ta bude asi modra koniarka nasa

denisocka
27. júl 2011

mne sa to hrazne pači,ten chalan je dobry -ten stolár a ta mamina,vidieť že sa roboty neboja 😉

mamartinka
autor
27. júl 2011

Tak co hovorite na dnesnu cast?Ale dali sefovi co?Ten im ale da asi aj cela farma bude lietat.A tie slova pekne.Sa smejem je tam aspon sranda 😀

nadhera
30. júl 2011

Vcera som sice nepozerala , az z netu som zistila , ze ferletak vypadol ☹ - bol to srandista, na koho budem teraz smatret? ☹

denisocka
30. júl 2011

@nadhera aale,sak sa nasmeješ na velkom šefovi, sice srandista bol,ale mnohorat sa viac ako hral na srandistu,neviem či zamerne koktal či to ma od prirodzenia, no nejak zabavny mi nepripadal.akurat ked sa stale zašíval a spal,vtedy mi to bolo smiešne

nadhera
30. júl 2011

velky sejk mi vtipny nepripadal - skor trapny, ved si vsetci z neho robili srandu. dokonca aj majitel farmy sa bavil,ked mu kocky vraveli,co je zac. asi pozriem vcerajsiu cast na nete, ozaj - uz vieme, kto bude sefom teraz?

denisocka
30. júl 2011

@nadhera andrea

denisocka
30. júl 2011

@nadhera toho sejka si myslela Mikiho? 😀

nadhera
30. júl 2011

@denisocka velky sejk - povodne som chcela napisat velky sef 😀 😀

a mala som na mysli Mikiho .

Farmu pozeram, lebo medzi 20.00 a 21.00 snad v telke nic nejde, ale celkom sa bavim .

denisocka
30. júl 2011

tak aspon jedna mne podobna. Podla mna bol fest trapny

nadhera
30. júl 2011

@denisocka pri takom necase som bandu mysiakov okupala a hajde o 20tej spat a v telke nic, len farma. A je to tu - 1000noci sa vracia, takze farmu posunu. 😠