Rekonštrukcia v BA - viete odporučiť niekoho šikovného?

miminka92
1. jan 2019

dobrý deň, prosím o radu. Plánujeme úplnú rekonštrukciu 3 izb. bytu v BA vrátane elektriky, podláh, zárubní a dverí + menšie stavebné úpravy + nová kúpeľňa a kuchyňa. Vedeli by ste nám odporúčiť na koho sa obrátiť a s kým máte dobré skúsenosti ? Ďakujeme 🙂

deti95060810
1. jan 2019

choď na Modrá strecha, alebo daj sa tu na Modrom koníku do skupiny Bratislava...

bratislavcankanm
3. jan 2019

@miminka92
neporadim, ale tiez niekoho hladam, konkretne rekonsktukcia kupelne a malovanie izby.

Ak niekoho spolahliveho najdete, daj mi vediet prosim, bud sem do tejto diskusie alebo do spravy.

Ja som pozerala aj modru strechu, ale mam z niektorych pozitivnych referencii na tej stranke divny pocit - ze to tam firmicky chvalia sami seba.

Cize tam som zatial nasla iba to, ktora firma NIE JE spolahliva.

Vdaka.

sasena12
14. máj 2019

@bratislavcankanm ahoj mozem sa opytat ci sa podarilo najst firmu na prerabku a ci vies doporucit? Dakujem

bratislavcankanm
20. máj 2019

@sasena12 ahoj, bohuzial ani nie, vlastne som sa do toho pustila az teraz. Z jednej firmy mi priamo povedali, ze oni robia len komplet rekonstrukcie domov a ze o zakazku nemaju zaujem (kedze ide "len" o kupelnu). Este som mala kontakt na jedneho obkladaca - ale ten uz odisiel dmov, sever SK. A dalsi (murar) mal zas cas najskor v auguste, aj to nevedel naisto, ze mozno az september.Cez vikend som bola v 2 kupelnovych predajniach a oni spolupracuju so stavebnymi firmami - takze tento tyzden sa spytam tam (ale najprv kuknem este recenzie).

sasena12
26. máj 2019

@bratislavcankanm Dakujem za info.Ak budes mat nejake doporucenia kludne daj vediet. Dakujem

tibor1992
26. sep 2019

Dobrý deň zaoberám sa obnovou bytového jadra , plávajúcim podlahami , kuchynskymi linkami a mam aj partakov na vodu a elektriku a mnoho ďalšieho ,kludne mi napíšte dám Vám tel. kontakt na mňa ;)

nelinka2009
21. dec 2021

Ahojte, prosím rada by som obnovila túto tému... Hľadá sa firma na kompletnú rekonštrukciu 4 izbového bytu v BA... Zatiaľ prosím o odporúčania.

tibor1992
22. dec 2021

@nelinka2009 ahoj kľudne napíšte na stolix100@gmail.com