Reklamácia Zalando

27. jún 2023

Ahojte ženy, cca dva mesiace dozadu som si kúpila rifle, s tým, že majú diery nad kolenami, dnes sa mi stalo, že som si kvokla a jedna diera sa roztrhla tak, že to vyzerá veľmi zle... je možné reklamovať produkt ? Alebo pri rifliach nepochodím? Máte nejaké skúsenosti?

zmrzlinka2021
27. jún 2023

Skor nepochodis - lebo ide o mechanicke poskodenie veci. To ako ked si niekto kupi mensie gate ako potrebuje a proste ich tymto rozpara. Rifle s dierami su imidzovka... a lahko poskoditelne -oni su uz vlastne "nacate".

patka06
27. jún 2023

S tým asi nepochodíš, označia to za nesprávne používanie
Ale skúsiť to samozrejme môžeš, za to nič nedáš, nafoť poškodenie, vyplň na stránke reklamačný formulár, pridaj foto a uvidíš

petamich
27. jún 2023

vzdy ked si idem cupnut a mam rifle s dierami na kolenach potiahnem si ich vyssie, aby neboli priamo na kolene 🙂 zivot ma naucil

podla mna to nie je na reklamaciu, produkt ako taky je v poriadku, ide o mechanicke poskodenie nazvime to nespravnou manipulaciou ale skusit mozes

katusskaa
27. jún 2023

skus odfotit.. mne raz ponukli vramci reklamacie cast sumy spat, cca polovicu a zaroven som si reklamovanu vec mohla nechat. islo a zimnu bundu, po vyprati sa ta vypln nepekne ulozila