Reklamácia v Merkury Market

ocsko1
14. máj 2017

uz 10ty krat chodime 50km do merkury market pocas dvoch tyzdnov za jednym produktom....produkt maju na sklade ale ze vraj nemaju prideleny kod,takze ho neviem kupit....tovar je najlacnejsi od inych marketov...,ale ked uz chodim dva tyzdne uz je merkury drahsiii....pytam sa...: aky ludia tam pracuju?????????????????tovar maju ale nemozem to kuuupit ani na desiaty krat pocas dvoch tyzdnov , lebo nemaju kood???? pane Boze......21 storocie.......hnus......hnoj........fuj....radsej si dam vyrobyt branu co som chcel kupit ,lebo ked spocitam benzin a material +pracu a cas tak este stale lacnejsie vyjdem ako stale chodit do predajne Merkury......Hnus....

lilyianka
14. máj 2017

@ocsko1 preboha ziveho,hlavne si tam nic nekupuj!! Tusim nepiznam nikoho kto by mal s MM dobre skusenosti...

Sa ti divim,ze si taka trpezliva...ja by som sa na nich uz davno pekne vy*****

nikawero12
14. máj 2017

@ocsko1 a ty si sa s koňom zrazil? Načo tam stále chodíš!? Veď si im tam mal nechať telef. číslo, aby ti zavolali, keď bude tovar k dispozícii.

obsadenemeno
14. máj 2017

@nikawero12 alebo si tam mohol zavolat dopredu, aby sa zbytocne tolke kilometre netrmacal..... no ale to by trebalo tu hmotu v hlave aj pouzit, ze.... 😒

dominika6
15. máj 2017

@ocsko1 a si predstav,že existujú telefony,maily..kto nemá v hlave,má v nohách..a v peňaženke