Reklamácia poštovej zásielky

trinidat85
23. mar 2018

Dobrý deň, nemá niekto skúsenosť s reklamáciou poštovej zásielky? Zhruba pred 3 týždňami som kúpila od jednej mamičky capačky, samozrejme dopredu zaplatila 8€, stačilo mi to poslať obyč. poštou, no neviem kde zablúdili a nedošli mi. Mamička mi ich určite poslala, tam zlyhala pošta. Kde mám hľadať, ako postupovať? Ďakujem

lindt
23. mar 2018

Capacky by sa mali vratit spat na postu, odkial boli poslane. predavajuca by sa mala ist informovat na postu a snad tam capacky budu. Ak nie, tak sa asi niekde stratili 😐. Ono to niekedy poste skutocne trva, ale 3 tyzdne je uz celkom dost dlho... drzim palce. Ja som vcera stresovala taktiez kvoli obyc.poste a napokon mi este v ten den prisla. Ale cestovala viac ako tyzden...

trinidat85
autor
23. mar 2018

@lindt ďakujem ;)

dankolia
23. mar 2018

Tak z obyčajnou zasielko ti nepomôžu nakolko nieje podacie čislo na tych poštách maju strašny bordel aj ja idem akurát na poštu nakolko mi neprišli z dobierky peniaze 🤔

bosorkabb
23. mar 2018

@trinidat85 ak to bolo poslané obyčajne tak smola. Takú zásielku nik hľadať nebude, lebo nemá ako. Nemá sledovacie číslo, preto sa také zásielky strácajú.

luliu
23. mar 2018

Tam nevyreklamujes nič keďže to bolo posielané obycajne

trinidat85
autor
23. mar 2018

No výborne :( Kde sa mohla zásielka stratiť?

veronikastrickova
23. mar 2018

@trinidat85 este by som pockala 2tyzdne a v Trnave maju uschovnu nedorucenych balikov, treba tam zavolat

kiwi3
23. mar 2018

@trinidat85 mohla sa stratit do vrecka niektorej postarky napriklad. skus este napisat mail na zakaznicky servis, mne to pomohlo a zasielka sa nasla. ako oficialnu staznost to ale priamo na poste nezoberu.

matazirafa
23. mar 2018

@trinidat85 no co postarkine deti maju nove boty. Ze ti tych 70 centov co by si dala za doporucenu postu navyse stali za to.

levik7
23. mar 2018

@trinidat85 toto sa stalo aj mne. Bola som na poste. Samozrejme ochota nula bodov. Volala som na infolinku posty a stazovala sa na konkretnu postu (nestalo sa to prvykrat co nieco nedoslo). A div sa svete balicek sa nasiel a po 4 tyzdnoch docestoval stastne tam kde mal.Nahoda? Neverim 😊

katarinamarkova
23. mar 2018

@trinidat85
a) slovenská pošta = tragikomedia sama o sebe
b) aký doklad, dôkaz máš o tom, že ti naozaj balík poslala?

lucinla2904
23. mar 2018

Ja som si tak bola vcera po zasielku na ktoru som caksla2 tyzdne,jednoducho som ds isla spytat ci to tam nemaju,pani ,,velmi,,ochotna,najskor som si vypocula prednasku ze za obyc zasielku posta nezodpoveda bla bla a potom balik doniesla,este da ma na drzovku spytala ako je mozne ze som nemala oznamenie v schranke,tak som jej povedala ze nech di tam spravia poriadok

kathy93
26. apr 2018

@trinidat85 viem že toto je už starý príspevok ale dúfam že ti prišli nakoniec... Nikdy neposielat poštu obyčajne jedine doporučene hlavne pokiaľ ste si za to zaplatili 🙂 ja som robila na pošte kedysi a raz sa nám vrátil balík po dvoch rokoch z USA. Ten balík prešiel slovenskou poštou aj colnicou boli tam proste pečiatky aj dátumy a dokonca došiel aj do USA ale tam niekde ostal a vrátil sa až po 2rokoch. Proste sa to stáva že sa niečo niekde zapatrosi alebo príde na úplne inú poštu. Alebo ľudia niekedy ani nevedia že majú zásielku na pošte lebo nemajú oznámenie.