Rehabilitácia krčnej chrbtice

minka80
12. feb 2018

Ahojte chcem sa spytat, chodila niektora z vas na rehabilitacie krc. chrbtice.? Robili vam trakciu (natahovanie chrbtice)? Ako ste to znasali? Mne je z toho zle a mam bolesti. Chcem to odmietnut.
Su ludia co ma odhovaraju, ze to nie je dobre iny , ze mi to pomoze. No neviem co spravit, dnes som bola prvy krat.

lilyianka
12. feb 2018

@minka80 ja som chodila na rehsbilitacie kvoli krcnej chrbtici, ale ja som tam cvicila, mala masaz a potom mi este prechadzali po krku takym pristrojom co salal teplo

jaksam
12. feb 2018

@minka80 ja som chodila a vlastne este aj chodim na rehabilit. Mala dom predpisanu raselinu na prehriatie potom masaz a nakoniec lampu ktora urychlila hojenie. No a na kontrole mi pani doktorka dala este rebox..to je take menej prijemne su to take impulzy ktore podporuju prekrvenie svalstva.. a ja sa citim ovela lepsie.
No prve dni po rehabil.som sa citila velmi zle.bolelo ma aj to co predtym nie..

minka80
autor
12. feb 2018

@jaksam dakujem

jaksam
12. feb 2018

@minka80 treba vydrzat par dni bude kritickych ale potom pride ulava...ja som s tym tiez chcela seknut no teraz som sama sebe vdacna ze som vydrzala.

blumchen2
12. feb 2018

@minka80 ked ti trakcia nerobi dobre, povedz to fyzioterapeutovi, ktory ju robi.

martina2005
26. feb 2020

@minka80 chcela by som sa spýtať či vám tá trakcia krčnej pomohla.Mne ju predpísali po všetkých možných procedúrach, ktoré mi veľmi nezabrali.dakujem

minka80
autor
26. feb 2020

@martina2005 áno pomohla, minimálne mesiac som nemala migrénu, čo bol u mňa úspech.

martina2005
28. feb 2020

@minka80 to je super.A koľko krát ste boli? Mne predpísali trakciu 5 krát.

minka80
autor
5. mar 2020

@martina2005 to si už nepamätám, ale viac ako 10x to nebolo. Len aj tam mi povedali treba cvičiť a masážne, inak sa to vrati

deti5
10. okt 2023

Skúsenosti rebox