Reflux a koliky u 4,5 mesačného bábätka

alybetka
9. jan 2018

Mame 4.5mesiace sme nekojaci od narodenia mame reflux a koliky ...reflux bol regulovany zahustenym mliekom hipp a zahustovadlom pomohlo to koliky len eapumisan a babycalm(ako tak pomaha) reflux ustal hned ako prisla kasa a zelenina co sa tesim no koliky mame stale dokonca mam pocitze silnejsie a zacala mi odmietat zahustene mlieko teda uz nemam sancu ho do nej dostat....nasadili sme nove proti kolike 2dni super no teraz uz nechce ani to ... jednu flasu da v noci v spanku a jednu horkotazko s placom cez den potom zelenina a kasas usmevom ....mlieka sme skusili uz vsetky co existuju a len tieto dve neskodili...no teraz je trapenie aby vobec daco vypila...co dalej?

adrika1000
9. jan 2018

Ahoj alybetka ako by si pisala o mojom synovi akurat ze uz mame 7.5 mesiaca od narodenia mal koliky neskor intoleranciu laktozy a najnovsie cez vianoce prestal papat mliecko prikrmi dlavil ostosest ake mlieko cez den ledva vypil 20 a vnoci akokedy, nam vsak vyzera ze idu zubky natierala som calgelom mliecko 2-3 dni dala pauzu iba vnoci nukala a pomalinky sa maly vratil aj k mliecku ale ci to bolo zo zubov alebo nieco ine netusim lebo nam ziadny nevyrasil🙈skus pripadne aj doktorku ci nema hrdielko zapalene ze odmieta alebo naozaj tie zubky ci nejdu

alybetka
autor
9. jan 2018

@adrika1000 jj budu to zuby aj dudel uz nechce dnes dam prestavku a zasa skusat a skusat dakujem

brigushka
23. mar 2018

Ahojte. Viac o refluxe nájdete na mojom instagramovom profile. Konkrétne na reflux sem pridávam link : https://instagram.com/p/BgqIVmvgApb/

zenazaba
23. mar 2018

Najhorsie, co mozete spravit pri kolike, je striedat mlieka. Z toho ho bude brusko boliet este viac. Jeden druh a bodka. Kazdy den probiotika, najlepsie Bifidobakterie, denne a dlhodobo...a pridat do kazdej davky mlieka Sabsimplex. Dobre su aj nahrievacie vrecuska na brusko. Reflux je do 6 mesiacov fyziologicky jav, netreba ho "liecit". Stacia antirefluxne opatrenia, odgrgnutie po jedle a vyvysena poloha pri spanku.

stella14
23. mar 2018

@alybetka na koliky nam dr. odporucila mliecko nerozrabat do vody, ale do detskeho caju konkretne Popradsky detsky uvolnujuci čaj a odvtedy sme mali pokoj

alybetka
autor
25. mar 2018

Ahoj uz mame 7 mesiacov a vsetko oki kludne babo co spi pekne od pol 8 do rana s jednym mlieckom v noci ale dakujem za radu posuniem dalej @stella14
@stella14