Recenzie na Tummy Tox na chudnutie

simonka9090
5. mar 2020

Naozaj sa da z tých čajov a kávou schudnúť z tummy tox ?
Mala ro už niektorá?

martinals
5. mar 2020

Ahoj,z čajov a kávy neschudneš. Podľa mňa je to len reklamný trik a aj celkom drahý,dostať aj iné lacnejšie bylinkové čaje na podporu metabolizmu napr. v lekárni. Ak by si chcela schudnúť tak skôr úpravou jedálnička a pohybom. Prosím neber to v zlom, len som napísala svoj názor.

homolca
6. mar 2020

@simonka9090 nie, nedhcudnes ani gram...prvé dva dni z toho bude hnačka, potom nič...nevyplavuje to vodu, neodpuchnu nohy, v podstate som nevidela žiadny rozdiel...zmena prišla keď som si stiahla appku na počítanie kalórií, nielen celkový počet za deň, ale zloženie sacharidy/bielkoviny/tuky/voda

deti95060810
6. mar 2020

ty neschudneš...len tvoja peňaženka...😉

ladyblcha
7. mar 2020

@simonka9090 ked budes pit len tuto kavu a caj, nic jest, urcite schudnes.

smeja36
10. júl 2020

@homolca prosim ako sa vola aplikacia?

banetko
2. sep 2020

Prosím vás čo pomáha na cudbutie?? Mám len 21 som po pôrode, a necítim sa mojom tele dobre stratila som chuť aj sa milovať aj obliekať všetko

kristy098
12. júl 2021

Tummytox používam už dlho podarilo sa mi s toho perfektne schudnúť...len čisto s tých produktov neschudnete treba si upraviť stravu aj pohyb....sú to produkty ktoré pomáhajú chudnúť ale musíte aj vy preto niečo urobiť....bez stravy to nepôjde....nikdy som nemala problém s mojou váhou no začala som priberať. Zo 63 kíl som pribrala na 78 tak som sa rozhodla s tým niečo robiť lebo so nebola zvyknutá mať toľko kíl ktoré som nikdy nemala. Rozhodla som sa s tým niečo urobiť a tak som začala hľadať spôsob ako sa dostať na svoju pôvodnú váhu a tak som hľadala na internete rôzne pomôcky ako na to. Našla som rôzne produkty ale nakoniec som sa rozhodla pre TummyTox a neľutujem! Ako sa vraví neskúsiš nevieš :D Skúsila som najprv tabletky na ploché bruško k objednávke mi prišla e-kniha a jedalniček ktorý ma inšpiroval jest a variť zdravo. Už po týždni som videla rozdiel cítila som sa ľahšie a spokojnejšie. Kávy som mala tiež ale je to len náhrada za obyčajnú kávu. Mala som aj čajíky s ktorými som bola tiež pokojná a podarilo sa mi s nimi schudnúť 2 kg. Skúsila som balíček dokonala premena ktorý obsahuje čajík pre ploche bruško tabletky pre ploché bruško a mangový drink. Sama som neverila tomu ako kilá idu dole a mala som s toho veľkú radosť že sa dostávam k svojmu cieľu. Bála som sa toho že ak vysadím produkty nebudú ich kilá dole a začnem priberať. No mýlila som sa. Hoc mi produkty už došli a nechcela som sa znova pchať tabletkami pokračovala som v zdavej strave a cvičení zo začiatku som cvičiť nevládala tak som si dávala prechádzky potom som už zapojila aj cvičenie. Balíček dokonalá premena som mala v jeseni a v jari. Začala som s mojou premenou v septembri a do teraz som schudla 17 kg. Ak si myslíte že pre nich pracujem že to tak chválim tak sa mýlite som len obyčajne dievča ktoré začalo priberať a chcelo si splniť sen dostať sa na svoju pôvodnú váhu čo sa mi aj podarilo. Treba hlavne chcieť a nerobiť si ťažkú hlavu z toho aj keď občas zhrešíme telu treba dať čo potrebuje a popri zdravej strave a pohybu si môžeme dovoliť aj zhrešiť . odporúčam sledovať aj na instagrave stránku zdravé kalórie ktorá je plná dobrých rád. Ak vás to inšpirovalo som rada aj že som sa mohla podeliť o svoju premenu 🙂

jasmina16
31. dec 2021