Recenzie na hairburst

7. sep 2020

Ahojte dámy🙂 nemáte niektorá z vás skúsenosť so značkou hairburst? Počula som na ňu veľa dobrých recenzií, no keďže to nie je úplne najlacnejší produkt tak som sa chcela opýtať vás🙂

diana999
7. sep 2020

Mala som presne tento produkt.. A mala som k tomu aj nejaké vitamínové tabletky... Ale vždy som skúšala nejaké prípravky na vlasy... Mne NIKDY žiadne nepomohli... 🤷🏽‍♀️ Možno niekto bude mať lepšiu recenziu.. Za mňa 0 bodov 😀

evka94
7. sep 2020

@eemma12345 stymto nie ale ja používam tonikum z LR a mne osobne to veľmi pomohlo pošlem aj foto

domi1999
7. sep 2020

Ja som naopak počula vela zlých aj čítala ak máte instagram tak jedna kočka zdielala recenzie aj od ostatných ako im doničil pokožku a vlasy mali ako keby stale mastné

katulka94
7. sep 2020

Žiadny šampón nepomôže na rast vlasov a určite nie takáto komerčná somarina z instagramu to už si radšej nechať poradiť v lekárni. Resp radšej investovať do vitamínov a dobrej stravy

8. sep 2020

@domi1999 nikdy mi neprišlo reálne, aby na to bolo tak veľa dobrých recenzií už len kvôli tomu, že kopu z nich bolo od influenceriek😀 preto som sa opýtala vás a ďakujem🙂

8. sep 2020

Mam doma, a neodporúčam, v pokoške hlavy sa mi z robili mastné ložiská také šupiny, nemôžem sa toho zbaviť polroka, trocha mi pomohli prírodné šampóny andreine fakt prírodné žiadne sulfaty silikóny alkohol atď 👍😉

8. sep 2020

A čo môžem poradiť na rast vlasov potom z lekárne dosť veľa báb si to chváli stojí cca 5 eur

9. sep 2020

@misa11111 super, tak ďakujem teda a urcite vyskúšam🙂

robin30
9. sep 2020

@eemma12345 ja pouzivgam parusan tonikum po tretom pouziti bolo tych vlasov na kefe malo tak som dokupila sampon a uz nepada ani jeden po dvoch tyzdnoch a to mi padali po hrstiach

ada715
9. nov 2020

tak ja som sa nechala nachytat a objednala som si kombo hairburst sampon kondicioner a elixir....pred chvilou to priniesol kurier a okamzite vraciam! lacnota, uz len clovek otvori krabicu, a co ma vazne dojalo, tak zlozenie vyrobkov je cista chemia, napriek tomu, ze na stranke uvadzaju len prirodne zlozky!!!.... a tie obaly plastove...skoda reci, mam pocit, ze prisla zasielka z Ciny za 3eura, a nie 44eur ! obrovske sklamanie... nechala som sa nachytat odporucanim jednej influencerky, ktora neposobi vobec vytreto a ma krasne vlasy, ale mala ich uz dlho pred tym ako tento smejd zacala odporucovat...

6. mar 2021

Ahoj, ak ti mozem odporucit z vlastnej skusenosti pouzivam Forcapil capsule velmi perfektna vec zlepisila sa mi kvalita vlasov a nechtov a vlasy prestali padat... ale U mna velke plus bolo aj uzivanie peptidoveho sera z kozmetiky The Ordinary . Je to jedna uzasna topka... hned po par dnovom pouzivani mi prestali padat vlasy. Mala som neskutocny problem s vypadavanim vlasov nomalne mi hrste vlasov vypadavali denne a po par dnoch pouzivania sera to bolo viditelne zlepsenie az uplne zastavenie vypadavania. Poradila som ho aj 3 kamoskam a kazda si ho dodnes kupuje... a ja tiez .

veverickav

@susana13 mozes mi prosim poslat presny link? Vdaka 🙂

8. mar 2021

@veverickav https://theordinary.deciem.com/sk/rdn-multi-pep... tuto to kupis original z ich stranky ... je mozne si to kupit aj na slovensku ale vyjde ta to omnoho drahsie ked tam priratas aj postovne https://eshop.natureal.sk/sk/vlasova-kozmetika/...

8. mar 2021

@susana13 ja pozivam ich kozmetiku dlho .. co sa tyka aj starostlivosti o plet a mozem jedine odporucit 🙂 doslova za malo penazi vela muziky

8. mar 2021

@susana13 no len nevýhoda ordinary je že produktov je strašne málo a niečo z tadiaľ objednať je zázrak..

24. mar 2021

@misa11111 ja som doposial nemala ziadny problem , ked som si objednavala z deciem.. vzdy tam maju vsetkeho dostatok, az na par druhov vyrobkov , ktore su dlhodobo mimo predaja

24. mar 2021

@susana13 možno myslím práve tie niektoré sú vypredané aj dva mesiace, treba striehnuť

verus881
14. nov 2021

@ada715 ja som sa tak nechala nachytať na Tiande produkty na vlasy... Taky sampon a taky ..no mala som ich doma 5 a ani jeden ..znicila som si vlasy tak ze som skoncila u koznej.A uz som si povedala ze nikdy viac ziadne profukty na vlasoch skusat nebudem .Ale jedine co ma laka su tie zuvacie gumiky ci uz od plackovej alebo tu od hairbust.Ale pochibujem zeby to pomohlo ako to ospevuju .

14. nov 2021

@verus881 taktiež tomu neverím... Obyčajný marketing... Aktuálne užívam vlasové hnojivo šampón, sérum aj tablety a nemozem nič zle vytknúť... Vlasy skoro vôbec nepadajú...

renka2810
20. nov 2021

@susana13 dobry den naozaj to serum od ordinary funguje ?dakujem

21. nov 2021

@renka2810 mne osobne pomohol veľmi ...
Neviem ako to majú iní... Treba skúsiť .

mia_lemer
23. nov 2021

@susana13 mozem sa vas opytat odkial ste The Ordinary objednavali?

renka2810

martina505
Odpoveď bola odstránená
mamina87
18. apr 2022

Krásny dník 😊 ešte že som našla túto stránku lebo tiež som sa už chystala kúpiť🤣 ale chcem sa opýtať niečo na suché a krépove vlasy čo pomáha ? Ďakujem 😊

neznamakarinney
Autor odpoveď zmazal
veronikakancir
6. júl 2022

@eemma12345 Ahoj. No záleží na Tom, čo od produktu očakávas. Nechcem ťa sklamať(dúfam, že môžem tykať), ale žiadny zázrak, po ktorom budeš o mesiac na metri vidieť o 3cm dlhšie vlasy neexistuje. Tento šampón obsahuje jemné sulfaty, žiadne silikóny(myslím). Tieto látky sú v 99,9% samponov na trhu. Problém sulfatov je v tom, že uzasne penia, avšak vďaka tomu nadmerne vysušujú pokožku, odmastuju jej prirodzenú mazovu vrstvu a vďaka tomu vznikajú lupiny ,pokožka sa paradoxne viac masti a vlasy začnú padať. My ľudia ale máme pocit, že keď niečo nepeni, tak to neumyva, čo je somarina. Sama vieš, že aj na pleť sú nie len čistiace gély ale trebárs aj nepenive emulzie a mliečka a čistia rovnako excelentne ako spomenuté gély. Tento dlhý úvod som dala preto, že aj ja som dala tomuto šampónu šancu a môžem ti povedať môj úprimný názor. Áno, tiež to bola zmena. Keďže nepeni silno, umývala som si hlavu na 2x(robím to vždy). Absencia silikónu zase nevytvorí ten pocit hladkých vlasov, takže rozcesavat opatrne alebo použiť kondicionér. Avšak tie vlasy boli skvelé. Boli naozaj čisté, nadýchané, a všimla som si, že sa menej mastili-takze som umývala miesto každých 2dni cca každé 4. Tá cena potom nie je taká hrozná, lebo mne šampón vydržal cca 5mes. Zdravé vlasy, ktoré aj rastú a vyzerajú pekne budeš mať, keď budeš mať zdravú pokožku. A tento šampón je naozaj skvelý. A stojím si za tým, čo píšem. Zabudla som pri ňom na to, čo sú lupiny, vlasy rástli ako vzdy- mne rastu rýchlo, cca 1-1,5cm/mes a naozaj nepadali príliš. Odporúčam vždy fenovat vlásky, aspoň pokožku, aby sa nezaparovala a nevznikali kožné problémy a občas pred umytím na niekoľko hodín zábal aj na pokožku zo 100%arganoveho oleja. Potom zmyť, olejcek vždy do vlhkých vlasov pred fukanim. Nech sa darí, ak chces píš správu, pošlem vlasy ako dôkaz 😉

milady1982
22. jan 2023