Recenzie Littlepeople

7. okt 2021

Prosím reálne skúsenosti? Čítam recenzie totálne protichodné. Jeden tvrdí že perfektná kvalita, top materiál a druhy ze úplná nekvalitná.handra..... no komu veriť?
Vyzerajú kvalitne, brutálne sa mi páčia. Oplatí sa? Akú podobnú značku poznáte typu newbie a pod?

elevated
7. okt 2021

Mam skusenost iba so softshell prechodnou bundickou. Prave dnes mi dorazila nova a je to druha v poradi. Ta prva ma presvedcila objednat ju opat. Je to dvojvelkost, syn tu prvu nosil 2 roky a je ako nova. Milujem na nej aj to, ze je predlzena a dieta je v teple.

katulastraka
7. okt 2021

Myslim, ze toto je problem vsetkych zbytocne predrazenych znaciek. Ten kto na to nema ale aj tak si to kupi, vacsinou ocakava, ze za tu cenu sa to bude hadam aj same prat. Ked zisti, ze je to oblecenie ako kazde ine, tak je nasrany za zbytocne vyhodenych kopec penazi a napise negativnu recenziu nech sa mu aspon trochu ulavi. Naopak ten co ma na to peniaze a kupi si to, neocakava od toho zazraky a tak je spokojny. A mozno trosku zaucinkuje aj placebo a proste v tom vidi kvalitu 😄

7. okt 2021

Sú kvalitné len tie kožušinky sú potom také splasnute napríklad čo mám čižmičky pre malú alebo čiapku ako barancek, nohavice ok. Ja mám rada aj bubbe, Alpha baby mali sme bundu tiež drží farbu a je veľmi pekná, tiež slovenský výrobok, aj rebel kids.

Ďakujem za odpovede

@katulastraka ja si myslím, že ten kto na to má, tak veľmi dobre vie, aký je rozdiel kúpiť lacnú handru a drahší kúsok. Len si treba dávať pozor na to, aby sa nenechal oje....babrat. sú podvodníci, a sú poctivo predajcovia. Preto sa pýtam, aby som sa nenechala oklamať.

7. okt 2021

Zase takto, podla mna dost priplacas uz za samotnu znacku.Je kopa sikovnych zien, ktore by mozno rovnaku softshellku usili za menej €, akurat tam nebude svietit LP.

evkamotka
8. okt 2021

@leniel suhlasim. Mnohe usiju perfektnu originalnu mikinu, ciapku za menej

engynka
8. okt 2021

Este celkom taka trendy znacka je funny bunny. Mame mininu a nosi ju od cisla 86 az 98. Kvalitna, pekna, tepla.
Ak sportove veci tak napr nosime kiwi alebo unuo. Tie su aj dostupnejsie cenovo, kvalitovo mi pride lepsie unuo ale na mna zase trosku moc divoky dizajn.. Ale zase taku softshelku naozaj uz usije vela zien a za nizsie ceny.

8. okt 2021

Ja rada podporím malé obchody slovenské aj české.. Ale LP má tie handry fakt veľmi drahé. Ako ja mám par vecí od nich, za mňa sú kvalitné, ale nakoniec sú drahé až moc na to, že obchod nie je ochotný poskytnúť rozmery oblečenia. Raz mi odpísali že keď je veľkosť 86 tak to je výška decka od 80cm do 86cm..a to čo má znamenať? Dĺžka nôh, šírka pásu???? Asi to šiju podľa tých dievčat na fotkách a svojim zákazníkom píšu iba podľa výšky. To ma vytočilo neskutočne.. Ochota nula bodov za také nehorázne ceny. Ale zas overaly mam od nich dva, na tie nedam dopustiť, milujem vysoké patenty tak že to oblečenie vydrží dlhšie.. Ale už som našla aj český obchodík kde sú ochotný a ušijú na mieru napr teplaky aj s vysokými patentami👍🏻

8. okt 2021

@leniel a vedela by si nejaké odporučiť na to šitie?

8. okt 2021

Inak aj taká kocka na FB šije volá sa by vonderka, my máme túto bundu a je parádna a kvalitná

8. okt 2021

@00ivi00 nam sije z FB pani, jej stranka sa vola Špuntík. Super je aj Colour Boom.

8. okt 2021

@leniel ja som o tej značke netušila
Objednala som preto, lebo sa mi veľmi páčia tie kúsky a vyzerajú veľmi kvalitne. Prvý krát počujem o niečom takom. Lacné zas tiež nekúpim, to je vopred jasne, ze to bude nekvalitná handra. Napr. Sinsay... 😏

@engynka ďakujem, idem mrknúť

8. okt 2021

@leniel si vyberieš látku a dáš ušiť? Nie je to rovnako drahé ako napríklad ti littlepeople? To musí byť tiež dosť drahé zaplatiť ručnú prácu. Priznám sa, týmto smerom som ani neuvažovala. Porozmýšľam do budúcna aj nad tým. Mne sa veľmi paci tie krásne veci z čínskych eshopoch. Dá sa kúpiť kvalitnú látku a dat ušiť podľa foto ? 😀

8. okt 2021

@engynka anooo funnybunny bozeeee...túto stránku som nevedela nájsť
Už dávnejšie to tu niekto dával a ja som si ani za svet nevedela spomenúť ako sa vola, a tak som sa preklikala na tu littlepeople....
Dakujeeeem.aj keď už som zaplatila, ale do budúcna určite niečo od nich kúpim. Ten kabátik je nádherný, asi neodolam 😅

8. okt 2021

Cez Spuntika mame uz kopu veciciek, priamo na mieru malej - dlzku si vzdy poviem, co ja viem - tricko s volanikmi z mnou vybratej latky vyslo 8€, softshellove teple nohavice rastuce s patentmi, nosime uz tretiu sezonu - ma vysli na 14€…

evkamotka
8. okt 2021

@andreagartnerova kolko stala takato bundicka?

sasanka605
8. okt 2021

Za mna oblečenie ako aj ine. Mame par kúskov, teraz som objednal aj Hey Little owl. Sila mi aj pani co som našla od nás z mesta na marketplace a som spokojna rovnako a maly je spokojný a velmi pekne ušité. Látky som si vyberala a detské ma naozaj pekne. Záleží kolko si ochotná do oblečenia vraziť. Kvalitne látky maju fakt aj baby co šiju samé.

hetino
8. okt 2021

@00ivi00 ano, ochota z ich strany je strasna. Tiez som ich nedavno prosila, ci mi mozu nieco premerat... Prisla mi len odpoved, nech si to nájdem na ich stranke. No nenasla som. 😔 Dnes som od nich chcela opat info ohladom tovaru a ako by som si s pocitacom pisala. Nemaju zaujem komunikovat na urovni, ci ma mrzi. V minulosti to tak nebolo. Rozhodla som sa podporit inu slovensku znacku a verim, ze budem spokojna.

@evkamotka okolo 35e

8. okt 2021

@hetino presne aj ja som skončila s objednávaním od nich a radšej podporím niekoho ochotnejšieho. A koho si si našla ty ako náhradu?🙂

olivia1425
8. okt 2021

Ja som kupovala capacky s kozusinkou za mna super 👌

silviazlat
8. okt 2021

My mame od nich ten detský overal s uškami a čiapku a super kvalita

hetino
12. okt 2021

@00ivi00 zatial Denisku z colour boom

27. okt 2021

Ahojte. Tak prišli mi od nich vecičky. Objednava som toho viac - hrubé legíny, mikiny, bundu.... ako TOP!!!!!
ja už ani inú značku hľadať nebudem. Tá kvalita naozaj stojí za to. Tie veci vyzerajú presne tak ako na foto, keď nie krajšie. Ja som z toho nadšená a mala tiež. Je v tom taka chutná a rozkošná a naozaj sú tie veci teplé. Ak váhate, určite budete spokojné ❤❤❤
💃❤❤❤

27. okt 2021

A hlavne tie farby sú také ,,luxusne", úplne iné ako na iných veciach.