Ranná cesta po Panónskej ceste

borka77
3. apr 2018

Ahojte Maminy, Bratislavčanky, najlepšie asi z Petržalky, pravdepobne sa budem s rodinkou sťahovať na Vyšehradsku ulicu. Každý deň moj manžel bude cestovať do starého mesta za prácou po Panónskej ceste. Prosím, ako to tam ráno vyzerá? Sú moc zápchy? Myslím bežný deň, to znamená bez nehody, cca okolo 7:30. Ďakujem za každú odpoved. 🙂

majcika
3. apr 2018

Vsade su zapchy. Je to cas spicky, takze ano zapchy tam su

monciky
3. apr 2018

extra zapchy nebudu, do mesta su to asi 3 semafory, inde su zapchy vacsie

xxxkatka
3. apr 2018

Ked nie tam, tak ho zapcha dobehne na Novom moste....Ale kazdopadne lepsie spojenie ako z inych casti BA (Biskupice, Vrakuna, Raca...)

shania31
3. apr 2018

@monciky vzhľadom na mega výstavbu na konci Petržalky - Slnečnice + bytovky kde kedysi boli polia oproti Jasovskej... Plus tie obchody pri kruhaku-do roka to pekne zhustne a to nerátam, ze Slovac stale tiahne do Rajky, Rusovce, Jarovce. Uz teraz ta hustota premavky od Rusoviec je neporovnatelna s tym, co povedzme bolo v r. 2013-2014.

monciky
3. apr 2018

@shania31 kedze poznam oblasti kde su mega zapchy, toto v Petrzke je nic a napr. aj busom sa super da dostat, vsak ide kazdych 10minut, nie vsetci musia vyvazat zadky v aute

shania31
3. apr 2018

@monciky
To ano ide autobus (ktory ked nieco, tiez stoji v zapche, nie vsade maju vyhradene pruhy...), ja len hovorim ze premavka hustne vsade a dokonca aj z konca Petrzalky a este aj bude hustnut. Netvrdím ze vsetci si musia vyvazat zadky autom, kazdy ako uzna 😀

monciky
3. apr 2018

@shania31 tak od Vysehradskej po mesto maju busy svoj pŕuh, takze pohoda...., pani sa pytala na tento usek, neriesime zvysnu cast Petrzky🙂

shania31
3. apr 2018

@monciky
A o zapchach veru viem aj ja svoje - dokonca mozem porovnat, ked sme dochadzali z Petržalky a teraz z okresu SC do Stareho Mesta 🙈 Niektore rana su to fakt "chutovky", cize ano, ked to takto porovnam-z Petrzalky po Panonskej do Starého Mesta je to nic (ako pises) 😀

simsalabim
3. apr 2018

Ja po Panonskej chodim denne o 7 a zapcha ziadna. Ako to vyzera neskor, netusim.

kondaska1
3. apr 2018

7:30 este zapchy nie su, 7:45-7:50 uz ano

jaaty
3. apr 2018

Chodím denne autom cca o 7,30 z Budatínskej a za 10 min som pri Starom rozhlase.
Ja idem až k poliklinike Tehelné pole a som tam max. 7,55 hod.

borka77
autor
3. apr 2018

Ďakujem Vám 🙂