Rady a tipy na získanie fanúšikov

mmackkoussko
16. feb 2021

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či máte nejaké rady a tipy na získanie fanúšikov, rozmýšľala som nad vytvorením webovej stránky alebo skôr takého akoby blogu, kde by som vedela každý deň niečo dopisovať/pridávať. Napadlo mi i zaplatenie reklamy na instagrame, no tým si nie som veľmi istá. Ak máte nejaké skúsenosti, tipy alebo nápady, prosím napíšte mi ich. Chcem si získať fanúšikov, niekoho koho zaujíma to čo i mňa - móda, niekoho kto bude sledovať moju cestu za úspechom. Som na začiatku plnení svojho sna, chcem sa veľmi stať módnou dizajnérkou. Tieto karanténne dni som doma a učím sa šiť na šijacom stroji ktorý som dostala na narodeniny. Každým dňom som čo i len o kúsok v šití lepšia. Postupom času, keď mi šitie pôjde lepšie ako teraz, budem prerábať a predávať oblečenie, neskôr začnem určite aj oblečenie navrhovať. Budem rada za každý nápad. 🙂

3katka15
16. feb 2021

Skús začať prezentovať svoje výrobky na Sashe.sk

paulinka17
16. feb 2021

Najlepšie sa dáva do pozornosti ak oslovis niekoho znameho, pošleš mu/jej tvoje oblecenie a ona ta odprezentuje na instagrame napr :D

3katka15
16. feb 2021

@paulinka17 Myslím, že aj tej osobe je treba zaplatiť za reklamu :D

de_zi
16. feb 2021

Instagram. Netreba ani hneď platenú reklamu, skrátka pridávaj obsahovo a vizuálne zaujímavé príspevky, získavaj followerov a uvidíš ako to pôjde, neskôr si môžeš zaplatiť reklamu keď budeš vidieť že to má zmysel. Prípadne vytvoriť fanpage na FB a neskôr blog napr s článkami o šití, recenzie na látky, atď... ale to sa dá aj na IG, tam je dnes viac ľudí ako na blogoch. 🙂

miadi
16. feb 2021

Este nemas v podstate co ukazat a uz chces aby Ta ludia sledovali na ceste za uspechom . Šit vie pomali kazda druha. Skus sa viac sustredit na tvorbu až potom na jej propagaciu. Ak budes mat genialne vytvori ludia Ta budu raz dva sledovat. Inak take bloggerstvo je normalne job praca na dlhe hodiny .Keby to bolo uplne jednoduche robil by to kazdy.

thewitch
16. feb 2021

Ja som si najprv spravila s mojimi výtvormi stránku na FB ale tam ma to omrzelo a Instagram je skvelá vec aj keď vieš ako použiť ktoré hashtagy tak je to fajn, pomalinky mi na profil zablúdia aj neznámi ľudia a je to fajn, FB ma nútil použiť reklamu platenú ak chcem úspech a na Instagrame si rýchlo postujem fotky, pridávam titulky a hashtagy a mám pokoj a pritom sa mi tam pekne hromadí celá moja galéria diel :D 🙂
@miadi a tak ako vravíš ty 🙂 ani ja nemám jasné že hneď stovky sledovateľov alebo čo ale vždy ma poteší aj ten jeden človiečik za deň čo mi tam zablúdi

a naposledy som sa ja propagovala dielom na jednej art skupine a tam bohužiaľ, som ešte nemala insta keby hej tak určite by bolo hneď viac sledovateľov ale trpezlivosť ruže prináša 🙂

Ak máš FB tak sa aspoň na profile svojom propaguj a uvidíš ...