Rada ohľadom tlačiarne Canon Pixma 3650

savmebej
16. nov 2020

Potrebovala by som vedieť, čo tlačiareň k tomu aby mohla tlačiť musí mať nielen čierny toner ale aj farebny?

0silvia0
16. nov 2020

@savmebej samozrejme, musíš mať oba tonery.

hailey1
16. nov 2020

@savmebej bude ti tlacit aj bez farebneho tonera, nam permanentne na vyske farebny toner dochadzal a tlacila normalne, ibaze ciernobielo... najhorsia kupa tlaciarne...

0silvia0
16. nov 2020

@hailey1 mame tiez pixmu, ale iny rad a nam netlaci ked chyba farebny toner.

marianeta
16. nov 2020

Podľa mňa bude tlačiť aj bez farebného..Ak máš aj dokument či obrázok vo farbe a pri tlači zvolis farbu tlače čiernobiela tak by to malo vytlačiť..

aduskatt
16. nov 2020

mám 3050 a tlačí aj bez farebného

maximilie
16. nov 2020

Nie, nebude ti tlačiť

judar
16. nov 2020

Presne tuto mame a v pohode vytlaci len mame v nej nasimulovanu prazdnu nadobku tonera

maximilie
16. nov 2020

@judar veď to je atramentová, nie toner

savmebej
autor
17. nov 2020

@hailey1 tlačil dva roky bez farebnej tlačiarne a teraz som musela zbytočne kupovať aj farebnú lebo čierna bez toho ne tlačila ano katastrofa tkaa tlaxiaren

savmebej
autor
17. nov 2020

@hailey1 tlačil dva roky bez teraz nie😵

maximilie
17. nov 2020

@savmebej ak by trebalo poradiť s kúpou novej, poradím ;D
Ale pravidlo je, že čím lacnejšia tlačiareň, tým drahšia prevádzka. Čo už, vedia prečo také vyrábajú :/

karolinakr
18. nov 2020

Akože mne po 3 vytlačenych stranach je schopna hlasit, že farba sa míňa ( farebna) Da sa ovladat mobilom preto som si ju kupila, ale každych 10 dni kupovať za 33€ toner je drahy špás, fakt asi najhoršia tlačiareň
Predtým som mala nejaku čiernobielu a vydržala rok a nemusela som nič kupovat.Až ked jej zajac prehrýzol kábel prestala som ju používať

kacenocka2
10. mar 2023

@maximilie prosím poradiť,ale taku aby nebola drahá náplň do nej🙂