Rada ohľadne zubného mostíka.

ivanka1997
27. feb 2020

Pekne ráno chcem sa len spýtať ci mi viete odporučiť zubára v BA čo sa venuje mostíkom potrebovala by som prvých 6 zubov len rozpočet tlači do 1200 €nakolko moja zubárka tieto výkoni nerobí viete mi niekoho odporučiť a ešte dotaz ako dlho mostík vydrzi a ako ste spokojne moja zubárka hovorí furt o implantáte ale to je finančne neprístupné premna... Ďik za každú radu

elizabeth88
27. feb 2020

Pripnem sa,tiez ma to zauj🙂ima.

staronova
27. feb 2020

Tak to som zvedavá, kto napíše kontakt na zubára kúzelníka, čo vyčaruje mostík pod túto sumu. Mne bude robiť v utorok iba jednu korunku a už ma to stálo 400eur. V utorok predpokladám, že si vypýta zubár ďaľších 500.

katka281
27. feb 2020

Ahoj, ja som si davala robit zubky v detal care dr. Rosu v Bratislave, robili mi kombinaciu mostika a dvoch implantatov, ale tiez som mala moznost vybrat si len mostik...na zaciatku mi spravili vstupnu prehliadku (zadarmo), kde som bola oboznamena aj s cenovou kalkulaciou a teda az potom som sa rozhodla ci idem do toho. Stalo ma to cca 6000eur, ale ja som bola po uraze a chcela som aby mi to robili v uplnej narkoze, takze som 8 hodin spala. Cena rastie podla tvojich poziadaviek, mna to vyslo viac aj kvoli tej anestezii. Menili mi cely vrch...

ivanka1997
autor
27. feb 2020

@katka281 čiže myslíš ze najlepšie je sa ísť poradiť však?

katka281
27. feb 2020

Tu cenu som teda mala taku vysoku kvoli implantatom a tej celkovej narokoze hlavne. Ono dost zalezi od toho, co je nutne ti v puse spravit...ci mas nejaky zapal, zlomene zubky atd atd..robili mi to cca pred rokom a nemam zatial ziadny problem ani s mostikom ani s implantatmi. Urcite ano, treba sa ist osobne poradit, objednaj sa tam na tu bezplatnu cenovu kalkulaciu a prehliadku a ked tam budes tak ich oboznam, aby sa zmestili do tvojho rozpoctu.

ivanka1997
autor
27. feb 2020

@katka281 ďakujem krásne to si im naraz dala sumu 6000€ alebo nejako na časti? Ci sa snimi dá aj dohodnúť

ivanka1997
autor
27. feb 2020

@katka281 vieš nakoľko som na materskej je to trosku finančne tesnè no v podstate mne chyba zub trojka vôbec mi nevyšiel v puse mam medzierky a aj medzi jednotkami čiže asi dvojku a štvorku by obrusili a nasadili mostík aspoň myslím

katka281
27. feb 2020

Nie je za co Ivanka 🙂 nie nie, to som davala postupne, robili mi to asi nieco cez pol roka, ale opat len kvoli tomu ze mi muselo telo prijat tie titanove srovby co davaju ked sa implantaty robia. Mostik vyrobia skor a aj nasadia lebo na ten si telo nemusi zvykat. Rozumiem ti, najlepsie ale spravis ak sa ich priamo spytas (dufam ze teda robia tie vstupne prehliadky este zadarmo). Tam ked na recepciu zavolas tak ti povie taka neochotna slecna ci sa plati za tu kalkulaciu. Naozaj spravis najlepsie ked sa tam spytas ze aka by bola najviac cenovo prijatelna alternativa pre teba. Nemusis sa bat, nie su z tich klinik ktore sa ta snazia osklbat, mna to vyslo paradne na to vsetko co mi museli robit (trhanie zubu mudrosti, 2 implantaty, cely vrch mostik, zapaly, nejaky ten kaz sem tam, doplnali mi celustnu kost...)

ivanka1997
autor
27. feb 2020

@katka281 ďakujem ste velmi zlata určite tam zavolám..

katka281
27. feb 2020

@ivanka1997 nie je absolutne za co 🙂 drzim palceky 🙂)

princeznasevera
27. feb 2020

@ivanka1997 ahoj ja som si v detstve odlomila kus predneho zubu mama mi to dala nadrabat a nedavno sa mi to vylomilo a mam super zubara pytal sa ma ci chcem nadrobit alebo dat korunku. Dala som si urobit korunku stalo ma to dokopy 300€ korunka a kedze mam horsie zuby musela som este platit 137€ za odtlacok,rontgen,vytiahnutie nervov,injekcie ale nelutujem zub mam omnoho krajsi a som nad mieru spokojna vyzera prirodzene a neni vydiet ze je nadpajany

diewcatqoo
27. feb 2020

Bohuzial, do 1200 eur sa s mostikom na 6 zubov nevojdes ani keby si neviem ako chcela.

ivanka1997
autor
27. feb 2020

@diewcatqoo dakujem