Queen produkty od Plačkovej

25. jan 2023

QueenChipsy, chrumky, tyčinky Atd od Plackovej, myslite si že to niekto reálne kupuje? Myslim niekto normálny a nie z jej okruhu priateľov na propagáciu a reklamu... chipsy tuším 1,69 dosť vysoká cena...

marth16
25. jan 2023

Cena mi nepríde vysoká, neviem teda či si pozerala aj ceny iných, ale také Slovakia 70g myslím že vyjdú cca. 1,50€. Poznám ľudí ktorý to kupujú, väčšinou mladé baby. Aj ja som si ich kúpila na ochutnávku a popravde chuťou mi pripomínajú chipsy ktoré sme mávali doma keď som bola malá, v takom ružovom obale 😁

evd
25. jan 2023

takto.. jej propágacia je o tom aby jej výrobky boli "vidieť", je slušné, že vie kde ich umiestniť .. ale chuťovo ti poviem úprimne jedla som naozaj lepšie veci..celkovo niesom človek čo niečo hejtuje a nevyskuša ale toto za mna nie.. akože najoršia bola asi jej káva... to bol fakt hnus ale bohužial najdu sa aj takí čo maju pocit že si ich všimne ked si kupia jej vyrobok kvoli tomu aby ho zavesili na ig.. ale každopadne treba niekde hľadať biznis aby človek zakryl peniažky od všemožných bočných príjmov ... 🙂

simona1998
25. jan 2023

Skúsila som chipsy , na tu cenu nič moc , kúpila som si sťahujúce legíny , urobilo mi to dve rite 😂😂🙈 to sadlo mi stiahlo a dalo pod rit akože úplne tukové vačky 😂😂

zobaka
25. jan 2023

tak chipsy aj tolko stoja ine, ci, ale jej som neskusala, mala som raz jej lesk na pery zdarma mi ho pribalili k objednavke a bol dobry, bola som prekvapena aku mal vydrz

@simona1998 - no ja som sa tak smiala, ako raz jedna baba davala, ze ako jej vyformovali zadok jej leginy a vpredu obrovske burcho, cisty Obelix, som sa cudovala, ze to zverejnila, ja som rozmyslala nad tymi jej body, ale taky material zozenie clovek aj lacnejsie

daniela2202
25. jan 2023

Velebnosti... du blejt

oli18
25. jan 2023

Aj keby davali zadarmo si nevezmem, z principu.

simona1998
25. jan 2023

@zobaka nikdy viac 🙈 tie legíny boli a aj sú kdesi v skrini šmarené

luchab
25. jan 2023

Od nej ani zadarmo by som nic nechcela.

vieronika14
25. jan 2023

Ahoj kupila som chipsy, nechutili mi,slane dost sa mi zdali

zobaka
26. jan 2023

@simona1998 predaj dalej, na leginy chodim len do Tezenisu, istota a dobra cena

engynka
26. jan 2023

Tie chipsy su len prebalene chipsy od Slovchips Smizany. Maloktory influ investuje tak aby mal svoj produkt aj so svojou technologiou a receptom kedze by to bolo zlozitejsie na vyrobi, management a tym padom by to bolo menej ziskove.
Avsak netvrdim ze jej produkty su zle. V zasade nemam ani moc s nimi skusenost. Len objasnujem, ze standardne to je pri tychto influ produktoch ako napr pri Coop jogurte ktory v konecnom dosledku vyraba Rajo.

elenita
26. jan 2023

@zobaka smejem sa, ze cisty Obelix 😅😅

zlaasky
26. jan 2023

Dievcata ak máte tie leginy S/M tak ja sa ich rada ujmem😂 ja naopak tu rit konečne mám vdaka tým leginam😂 @sinona1998

gabriela_obzerova
26. jan 2023

@vieronika14 ano aj podla mna su presolene