Pustia ma do banky v obchodnom centre, keď nie som očkovaná, prekonaná a ani testovaná?

27. nov 2021

Pustia nas do OC ked chceme ist do banky a nie sme ockovani, prekonani ani testovani?

liva92
27. nov 2021

áno lebo v obchodnom centre sú otvorené len esenciálne obchody ktoré sú pre všetkých otvorené ☺️

erikaa09
27. nov 2021

Ja som včera isla do OC pred vchodom policia a pytali potvrdenie o ockovani alebo prekonani :( ako normalnr som zostala zaskocena . Ked som odchadzala preč už tam neboli .

mamka34
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasa1310
27. nov 2021

nemali by. Máš ísť do banky takej, ktorá nie je v OC

leskovael
27. nov 2021

Nie nepustia, aj ked su to potraviny, lekáreň ci banka... Je to už v nákupnom centre a je jedno do akého "obchodu" ideš. Volila by som rovno miesto ktoré nieje v nákupnom centre.

ibrunova
27. nov 2021

Od štvrtku je lockdown, do centier môžu všetci, nakoľko sú otvorené len esenciálne obchody, takže je bezpredmetné, kto je očkovaný a kto nie

ibrunova
27. nov 2021

@leskovael toto od štvrtku už neplatí predsa

sasa1310
27. nov 2021

@ibrunova platí stále.

ibrunova
27. nov 2021

@sasa1310 neplatí

ibrunova
27. nov 2021

@sasa1310 napríklad. Logicky, koho by nemali pustiť a kam?

stanulienkat
27. nov 2021

Neverím, ze niekto môže položiť takúto otázku.

ibrunova
27. nov 2021

@stanulienkat ja zase chápem, v stredu bolo inak a dnes je uplne inak, ak to niekto uplne nesleduje, tak v tom môže byť chaos. Skôr mi vadí, že niekto skalopevne radí to, čo neplatí. To sa netýka len tejto diskusie.

zuzanockamt
27. nov 2021

@sasa1310 opatrenia, ktoré platili po - st sa štvrtkovým LD zrušili

leskovael
27. nov 2021

@ibrunova aha, môže byt... Toto ich tempo zmien už nestíham sledovať, posledné info o OC sa ku mne dostalo začiatkom týždňa tak som myslela že to aspoň týždeň bude platiť 😂😂

leskovael
27. nov 2021

@stanulienkat a ja zase verím, lebo z ľudí zase robia magorov a zas je vo všetkom chaos.. co sa môže a co nie. Keby najprv premýšľali a potom dali jedno platné nariadenie ľudia by neboli takí zblbnuti... A ten kto to denne nesleduje lebo ho už 3tiu sezónu táto šaškareň nebavi, tak sa radšej spýta.

lululucy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makica
27. nov 2021

@lululucy ja som bola vcera v dvoch OC a nikto nic nekontroloval.

lululucy
27. nov 2021

@makica ako ma to logiku,ze to nekontroluju. Mne len ide o to ze naozaj potrebujeme ist do banky obaja s manzelom a aby nas neotocili preto,ze mala nieje testovana.

ibrunova
27. nov 2021

@lululucy čítaj s porozumením, spomína sa niekde test?