Púpavový čaj, aj vy máte dobré skúsenosti?

kittyna5
4. sep 2019

Ahojte, chcem sa Vás opýtať, či má niekto skúsenosti s púpavovým čajom. Ja som ho začala piť cca pred mesiacom, presnejšie koreň púpavy. A zrazu sa cítim lepšie, pred MS som nemala žiadne bolesti, prvý deň trochu bolesť brucha inak nič, vždy pred som mala strašnú chuť na sladké, teraz len minimálne a aj MS mám slabšiu ako som mávala pred tým. Môže to byť vďaka tomu čaju, je zázračný? 😀 Už som pila hoci aké byliny na hoci aké problémy a nič. Tak preto sa čudujem teraz, či to vážne funguje, či máte aj Vy také skúsenosti 🙂

denisa2019
4. sep 2019

Ahoj,prosím, ako sa ten čaj pripravuje? Dík.

kittyna5
autor
4. sep 2019

@denisa2019 ahoj, ja si ho robím, tak ako je na obale. Jedna čajová lyžička, zaleješ vriacou vodou, 10 minút necháš lúhovať, precedíš a piješ. Treba sa pripraviť na nie príjemnú chuť 🙈

mischelin999
4. sep 2019

@kittyna5 a to si ho kupujes v obchode ale si trhas cerstvu pupavu a susis si ju?

kittyna5
autor
4. sep 2019

@mischelin999 ja si objednávam cez net. Ale ja mám čaj z koreňa púpavy, listy som neskúšala

kristina2412
4. sep 2019

@kittyna5 čaj z koreňa mi veľmi pomáhal na žalúdok. Caj z listov ma dobrú chuť, často si ho pýta aj moja dcera.👍

tanya65
5. sep 2019

@kittyna5 koren je najsilnejsi a urcite moze riesit aj taketo problemy. Ja som ho pila na rozbitie zlcnikovych kamenov. Bylinky su mocne,len ludia ich nevyuzivaju 🙂 .

kittyna5
autor
6. sep 2019

@tanya65 ja som myslela, že žiadna bylinka na mňa nefunguje, lebo už som skúšala kade čo a na hoci aké zdravotné problémy a nič. Až teraz obyčajná púpava pomohla 😊

tanya65
6. sep 2019

@kittyna5 to som rada,ze pomohlo ;) . Ono to s nimi trva dlhsie 🙂

baskarepkova
7. sep 2019

@kittyna5 cosi to ma take ucinky? moja mama mi minule vravi, ze urobila pupavovy sirup, nech si vezmem, tak jej vravim, ze ne diky, naco :D taka blbost.. ale ako vidim, asi sa k nej po nho vratim

kittyna5
autor
8. sep 2019

@baskarepkova :D treba skúsiť určite

evasil
19. sep 2020

@kittyna5 Ako dlho ho môžem piť ďakujem