Puk kód preneseného čísla

diaura
31. júl 2022

Ahojte neviete mi poradit? Mám telefonne čislo uz 20rokov ktore je z orangu ale pred par rokmi som ho preniesla do telekomu.

Stala sa mi taka vec ze som si zabokovala sim kartu a potrebujem puk kod ktory som uz samozrejme stratila. A teraz neviem, mam to vybavovat cez telekom kedze je to cislo prenesene u nich alebo do orange ?

Ps: je to paušalna simka . Dakujem ak viete poradit 🙂

lenka7477
31. júl 2022

každý operátor má online chat - skús tam

diaura
autor
31. júl 2022

@lenka7477 skušala som no je vikend. Je tam len virtualna asistentka a ta nevie 🙂

lenka7477
31. júl 2022

@diaura tak osobne zájsť do pobočky - ak je možnosť

andrea_82
31. júl 2022

Ja som si vcera stiahla apku orange a puk kod mam tam. Ale ja mam orange od zaciatku, neprenasala som. Tak mozno skus cez apku telekomu.

bebebi
31. júl 2022

@diaura skús do Orangeu napísať cez FB massenger. Ja som im už dvakrát písala cez víkend. Raz odpísali do hodiny. Druhýkrát dokonca zavolali.

tinfa
31. júl 2022

Ak si teraz v Telekome, je to záležitosť Telekomu. Pri prenesení tč dostávaš novú SIM kartu a aj kódy k nej.

diaura
autor
31. júl 2022

@andrea_82 ano aj v telekome sa to da no musite mat ID kod pripojeny k appke. A ked chcete zistit vas id kod poslu vam overovaciu sms.. no a tu je ten zlom mne mozu poslat kedze neviem pin 😁.. cize mala som si to urobit skor len ma to nikdy nenapadlo. Takze mi to puk nezobrazi

diaura
autor
31. júl 2022

@tinfa aha dobre vediet. Tak pre istotu sa pytam ci niekto nevie ako to vlastne je 🙂 dakujem Krasne zajtra si to vybavim v telekome

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diaura
autor
31. júl 2022

@brembo aha rozumiem takto pausal bol brany v orange, potom preneseny do telekomu kde mi dali aj novu sim kartu len tel. Cislo ostalo to iste ale sim je nova. Z toho usudzujem ze oni maju aj puk kod. Kazdopadne tam zajtra zavolam a opytam sa. Lebo najblizsiu predajnu mam 40 km.daleko. .. ale dakujem pekne za pomoc

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diaura
autor
1. aug 2022

Vsetkym vdaka za rady. Tak nakoniec, som volala dnes do telekomu, kde mi PUK kod poslali potom na email.