Psík šúcha zadkom po zemi

2. júl 2023

Ahoj. Máme mopslinku a posledné dva týždne sa väčšinou vždy ráno šuchá zadkom po zemi. Ako keby sedela, ale len sa točí a posúva dopredu . Neviem to popísať presne. Čo to môže byť. Ďakujem

jan510
2. júl 2023

cervy, skuste odcervit ak nebola

autor
2. júl 2023

@jan510 je odčervena ma rok a pol

syslik81
2. júl 2023

moze mat aj upchate zlazy .. alebo nevhodne jedlo ... zajdi na veterinu nech skontroluju

mogaa
2. júl 2023

zober ho veterinárovi...môže to byť čokolvek...

vanilkovazmrzka
2. júl 2023

Treba jej cistit analne zlazy ;)

hladamematku
2. júl 2023

upchate zlazy

autor
2. júl 2023

@vanilkovazmrzka a to sa ako robí. To počujem prvý X

pribinak
2. júl 2023

Súhlas s babami, to sú analne zlatý. Veterinár ti ukáže. Vytlačí jej maz zo zadku, záležitosť minuty

zara0201
2. júl 2023

Kedy bola odčervená?

vanilkovazmrzka
2. júl 2023

Chod k veterinarovi, on by to mal robit (ale nie kazdemu sa chce), neviem uplne, ze ci to dokazes spravit aj sama, hlavne ak nemas skusenost. Inak je to celkom bezny stav a deje sa to takmer kazdemu psikovi, takze sa nemusis bat, nie je to vazne, len teda ked uz toto robi, tak to treba vycistit.

autor
2. júl 2023

@vanilkovazmrzka ďakujem už som to nasla na internete ze takzvané sánkovanie sa to vola a sú to asi na 100 percent tiw análne vačky. Ďakujem bábiky už som sa bála ze co tej mojej malej je

hladamematku
2. júl 2023

😨

lalilla
2. júl 2023

Moja sa tiez niekedy sucha, ak to nie je casto je to ok. Zlazy jej davam cistit u veterinara, a aj tak sa potom sem tam suchne

colsami
2. júl 2023

Necitam komentare, ale ak sa sucha po zadku tewba vyprazdnit analne zlazy, chodte k veterinarovi a naucte sa to aj doma.
Druha moznost je zacervenie psa, takze ak to nepomoze, odcervit.

didip
2. júl 2023

Moja fenka to robí keď sa nevie vykakať, takže nesprávna strava. Veľmi zle jej robia kosti. Minule jej babka dala aj keď vie, že to nemôže 🙈 potom som si všimla, že to zasa robila

marhulka2022
2. júl 2023

Presne upchate zlazy, treba ist cim skor dat vytlacit veterinarovi..nasa mala uz aj hnis..najhorsie je ze nasej vytlaci a o 2 tyzdne musime ist znova, mame tiez mopslika..

autor
3. júl 2023

@marhulka2022 no pekne moja to začala robiť cca 2 týždne dozadu ale poväčšine len keď sa zobudí ráno... včera som jej kukala a nevyzerá ze by mala okolo zámku nejaké nafuknute to okolie . Pôjdem nech jej to vytlačia.. a len mimo tému ma vaša mopslinka na niečo alergie? Našej sme dali kuracie masko a na druhy deň slzave ocka. To mala len po kuracine

marhulka2022
3. júl 2023

Ma alergiu ale nevedia na co, berieme apoquel 3.6 denne.je to financne dost narocne ale co by sme pre nu nerobili.. stale sa skrabala a este mame akne na brade