Psie granule

mark455
6. apr 2023

Dobry den chcem sa spytat čo hovorite na tieto granule pre 4 mesacnejo nemeckeho ovciaka

colsami
6. apr 2023

Brit premium su priemerne granule s priemernym zlozenim, vo financne prijatelnej cene. Nie je to ziadna superpremiovka ani excelentna kvalita. Do rastuceho velkeho psa by som aspon v ten prvy rok, kym rastie a vyvyji sa, investovala trosku kvalitnejsie granulky.
Ale ak je toto Vas cenovy strop, tak potom je to v tejto cenovej kategorii ok volba. 🙂

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca84
6. apr 2023

Ak si rozhodnuty pre tuto znacku, tak zvol kategoriu Junior L, ktora je urcena pre velke plemena od 25-45 kg. Sucka NO urcite neprekroci vahu 40 kg, tolko vazi nas pes NO a sucky su utlejsie. Tieto Junior XL su pre extra velke plemena vahy 45+.
Inak seria Brit Care su kvalitnejsie.

nelca84
6. apr 2023

Ak ta financie pustia, tak zober aspon tieto jahnacie. Kuracina casto sposobuje rozne alergie u psov.

mark455
autor
6. apr 2023

Chcel by som sa zmestit do tych 50€

kristie571
6. apr 2023

@mark455 a slovenské zn. bodreek ? 10kg cca 47€ vratane pošty. Moj na nich vyrasta od šteniatka.

pinkmink
6. apr 2023

@stvura royalka uz davno neni dobra,odkedy presunuli vyrobu zmenilo sa aj zlozenie

mark455
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mark455
autor
6. apr 2023

Ačo tak tieto ? 46 % mäsa (18% jahňacie mäso, 16% hovädzie mäso, 12% morčacie mäso), 14% hovädzí a bravčový tuk

alabama0011
6. apr 2023
luciakovacova0603
6. apr 2023

@alabama0011 od Panakei kupujeme aj my,psikom chutia,jednemu sa aj upravila alergia(mame tie sensitive).takisto sme spokojni

luccija
6. apr 2023

@mark455 nevyznám sa v tom, ale nám odporúčali Acanu a tu aj kupujeme Neviem to finančne porovnať s inými značkami.

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
27dianka
6. apr 2023

@alabama0011 my sme tieto kúpili a naši ich vôbec nechceli, ani jedna, tak nakoniec sme prešli na Brit care a to je úplne o inom, za tými sa idú pomaly pobiť. Treba pozerať zloženie, toto je podľa mňa vec na ktorej nemá zmysel šetriť.

77daniela77
6. apr 2023

S Panakei mam aj ja vyborne skusenosti a tiez chcem upozornit ze hydinove granule radsej nie🤔

trema
6. apr 2023

Aj my mame panakei.. ale nasmu chuti vsetko 😀

majlo1234
6. apr 2023

My sme kupovali radu Brit care pre velke psy dlho, potom sme presli na barf. Tak ako bolo poradene, treba investovat aspon v tom skorom stenacom veku, nech ma spravnu vyzivu, potom neskor mozes trochu utiahnut opasok

zalka
6. apr 2023

@mark455 a čo tieto? https://www.mountfield.sk/starvita-pre-stenata-... zmestíš sa do limitu svojho. Môj brit nechcel, tak som našla tieto.

sono2
6. apr 2023

Ľudia ja čítam že psie gule

77daniela77
6. apr 2023

@sono2 😅....no neviem,neviem,to nebude len tak.....😂

elisabethka
6. apr 2023

Brit su fajn ale nasa fenks ma napr. alergiu na kuracie granule tak kupime brit jahna ryza

estrella5
6. apr 2023

S granulami je to podľa mňa také zložitejšie. Je milión názorov, a hlavne, každému psovi sadne niečo iné, tak potom vždy ten majiteľ obhajuje to čo sadlo jemu psovi.

Za mňa je najhlavnejšie pozerať zloženie. Riadim sa takými základnými info, aby tam bolo najviac zastúpené (na prvom/prvých mieste/miestach) mäso, a nie obilniny, zemiaky, atď... Nech NIE JE v zložení uvedené "vedľajšie živočíšne produkty"... Dôležitý je údaj aj % bielkovín a tukov (dá sa o tom naštudovať). Čo sa týka hydiny, tak my sa jej nevyhýbame, ale áno, sú psíci, ktorí na hydinu reagujú zle.

Hlavne nekupovať klasické supermarketové (lidlácke a pod.) granule. Na nový druh granúl prechádzať postupne (najskôr aj miešať s aktuálnymi). A po prejdení na nové krmivo sledovať, či psovi sadlo - stav stolice, nafukovanie, farba slizníc, stav srsti a kože, priberanie/chudnutie a celkové prosperovanie psa...

sono2
6. apr 2023

@77daniela77 🤭🤭🤭

brembo
6. apr 2023

@stvura
@stvura Royal Canin bol možno top kvalita pred 3 rokmi. Dnes je to už len krmivo s priemerným zložením za top cenu.

brembo
6. apr 2023

@mark455 ja dávam Purizon. Je bez obilnín.

simona121627
6. apr 2023

@mark455 My dávame našej N&D ine nemala ale aj Britky sú fajn. Len nedávajte royalky to je bordel ktorý potrebuje veľkú reklamu

aandrea9
6. apr 2023

@mark455 značku neporadím ale asi by som z fleku nekupovala 10 kg balenie. Ak mu nesadnu a začne ti hnačkovat tak peniaze v lufte 🤷‍♀️

ninah1486
15. feb 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja mam dobru skusenost s granulami od slovakiafarma, maju skvele zlozenie, vies si kupit aj mensie balenie na skusku