Prvý sexuálny styk

25. nov 2019

Dobrý večer mám 15 rokov mám priateľa,frajera,kamaráta proste chlapca mám ho rada mám pocit,že ho ľúbim,ale tým si nie som istá nakoľko neviem,aké to je naozaj ľúbiť...
Lenže je tu ten ,, problém",že on chce so mnou mať sex pre mňa by to bolo prvý krát a veľmi sa toho obávam bolí to? Ublíži mi to? Bude to pekné či naopak? Ísť do toho, či neísť? Čo to pre mňa bude znamenať?
Vďaka za všetky rady

limetka69
25. nov 2019

nie, nechoď do toho, počkaj si na to aký je to pocit milovať niekoho, nič ti neutečie

autor
25. nov 2019

@limetka69 a čo mu mám povedať keď na mňa nalieha?

limetka69
25. nov 2019

že keď mu za to stojíš tak si počká kým sa na to nebudeš cítiť, ak nepočká tak vôbec za to nestojí

veronikaszabova
25. nov 2019

Posli ho do prdele.
Mas 15r, priatelov este budes mat dost... nechaj si to pre niekoho, kto na teba nebude tlacit.

hivanik
25. nov 2019

Uzivajte si nevinnu lasku, mas este kopec casu. Kolko ma priatel?

autor
25. nov 2019
tinkatinus
25. nov 2019

Presne, nechod do toho, keď nalieha. Aby si to jeden deň neľutovala. Keď to budeš cítiť, že to TY chceš, tak potom to aj spravíš, ale je evidentné, že to nechceš.

hivanik
25. nov 2019

Chalanovi porad studenu sprchu aby vychladol. Ak bude ochotny cakat tak ok ak nie tak nech ide tam kam uspeje.

evkamotka
25. nov 2019

Sa s nim miluj iba ak si ok s tym, ze by si otehotnela. Ziadna, ziadna ochrana na svete nie je 100%-na, ani kondomy, ani prerusovana suloz. Jedine abstinencia, teda ze nic nebude a pockas kym budes ok aj s tymto rizikom (babom).
Ps, kamoske sa to fakt stalo, ked mala 17.akoze riadne naprd co ti poviem

autor
25. nov 2019

@tinkatinus nie nechcem mám pocit,že ešte nie som pripravená neláka má to nebežím za tým hoci všetky moje kamarátke 16,17 ročné už áno ja stále nie ale nechcem proste ešte nie...

autor
25. nov 2019

@evkamotka áno viem o všetkých rizikách presne aj preto sa obávam a nechcem...na druhej strašne sa cítim ,, sprostá" a divná že to nechcem

limetka69
25. nov 2019

to je dnešná móda hrať sa na dospelých, ale čo kecám, stále taká móda bola, len ta veková hranica sa nejak znižuje, určite sú chalani, ktorí ocenia to, že si to niektorá strážila pre toho pravého 🙂

autor
25. nov 2019

@limetka69 ja som presvedčená o Tom,že jednoducho ešte nie nechcem to ani nie preto že sa bojím i keď aj to ale viac o to ide že proste ešte nie a na druhej strane sa cítim pred ostatnými divná že to nechcem...

limetka69
25. nov 2019

stoj si za svojim, je to niečo čím budeš príťažlivá, potvrdia mi tu snáď všetky ženy, že len čo to "dosiahne" stratíš na zaujímavosti.

autor
25. nov 2019

@limetka69 ďakujem za radu💙 vážim si ju 🙂

limetka69
25. nov 2019

to nestojí za reč 🙂 tak si to stráž a buď na to hrdá, nemusíš ísť s davom, to robia len ovce 🙂 buď výnimočná 🙂

evkamotka
25. nov 2019

No, tak jaxsom mala 15 presne 15 rokov dozadu a to nie je ziadny pravek. Bezne sa vselico robilo na koncorocnom v 9ne a na strednej ut sexualne zila hociktora. A co teraz? Ja som sa bala co ak otehotniem. Spala som az s muzom ktoreho som si vzala. A vies co je na tom super? Ze nemam pri sexe s manzelom ziadne spomienky na "hocikoho" ale len na mojho praveho. Ak ti ide o ehm nadrzanost, da sa aj masturbovat alebo cokolvek kde spermie nebudu tak blizko tvojich vajicok

autor
25. nov 2019

@evkamotka nejde mi o ,,ehm nadržanosť" ide mi o to že to ešte nechcem ani nič podobné ešte nie ...ale môj frajer áno o to ide

limetka69
25. nov 2019

ale veď na tom sa musia zhodnúť obaja, chalani sú nadržaní idioti a rozmýšľajú rozkrokom, je od neho sebecké, že ťa do toho tlačí, on už nejakú mal? pred tebou?

lucia147852
25. nov 2019

Véd ale ide o to co chceš a nie o to co chce on. Je to tvoje telo o ktorom rozhodujes ty. Toto je vo viacerých ženách taky tyk že nechávajú ta seba rozhodovat iných. Máš 15, to ze sa na sex necítiš je úplne ale úplne normálna vec. To ze to robia všetci okolo neznamená ze musíš aj ty. A chlapec nech si dá dobre studenú sprchu aby vychladol. Ak nebude ochotny čakať aspoň uvidíš o co mu ide... Ale ty to v tom prípade bohužiaľ nebudeš.

autor
25. nov 2019

@limetka69 áno on už mal rozprával mi o Tom, ale stále na mňa tlačí už sme sa natom aj pohádali vyčítala som že má chce iba na to,ale potom sa ospravedlnil a chvíľu o Tom nerozprával no o pár dní zase...

limetka69
25. nov 2019

tak on už ochutnal, tak vie čo chce, ale mám silný pocit, že by si bola len ďalšia na zozname, keď nie je s tou prvou ani s tebou by asi dlho nebol, ako dlho ste spolu?

autor
25. nov 2019

@limetka69 6 mesiacov spoznali sme tak že moja kamarátka ma brata a on je jeho kamarát...
Hneď sme si padli do oka pozval ma von a tak nejak...ale tým že ho milujem a viem si s ním predstaviť život ani náhodou vôbec nie proste som rada že ho poznám že ideme von že sme spolu to všetko sa mi páči..ale...

evkamotka
25. nov 2019

Jasne ze to priatel chce, to tak bude dozivotne. Moj manzel mi koľkokrát uz povedal, ze on je pripraveny fakt kedykoľvek staci nech mu poviem. Ze to chce vlastne stale ak nema vysoku horucku. To su muzi, uplne inde hormonalne, prioritami.... A hlavne oni potom nie su tehotni.

limetka69
25. nov 2019

tak si ju pekne krásne zamkni na kladku a sprosto povedané daj až tomu, ktorému budeš túžiť roztiahnuť nohy :D ty, sama od seba, nie pre kamarátky, ani pre jeho naliehanie, inak asi 10% žien má pekné spomienky na to poprvé, žiaľ... ale možno tým, že tu je fórum sa tie percentá zvýšia, ak sa mladé baby poradia, predtým ako hlúposť spravia. nie je to len tak, a aby to bolo krásne, treba fakt veľa námahy, priestor, čas, pocity, všetkospoluhráááá 🙂

limetka69
25. nov 2019

a myslím si, že keď teraz nevieš či ho miluješ, (čiže nemiluješ, to by si vedela) ani ho milovať nebudeš, za pol roka by to prišlo určite, ten pocit, nie to, že chceš niečo viac, čiže rozhodne by som to s ním neurobila

adrestia
25. nov 2019

Ak nejakú pre tebou mal, bola to nejaká radodajka. Slušná baba nepôjde do postele so 16-ročným puberťákom. Ale najskôr sa pred tebou len vyťahoval.

misellka_23
25. nov 2019

1. Ak by napriek tomu, že ty nechceš na teba tlačil , už to je zle ... Určite to neurob len preto aby si nebola za divnú!
2. Ak sa aj tak rozhodneš do toho ísť , rataj s tým , že to jedného dňa budeš možno veľmi ľutovať.

Si ešte mladučká, sexuálne pocity sú v tomto veku síce veľmi silné, ale nestojí ti za to, aby si urobila niečo čo budeš neskôr ľutovať. Ak ta naozaj lubi, bude tvoje rozhodnutie rešpektovať. A ak máš pochybnosti, (čo predpokladám , že máš, keďže sa nás pýtaš ) v tom prípade to určite nebude pekné... Musíš si byt istá ale , ešte je skoro ...

zuz02
25. nov 2019

Určite do toho nechoď. A ak bude naliehat, tak to rovno ukonči. Nestojí ti to ta zo. Určite by si to oľutovala. A ešte sa ho predtým opýtaj, že či je ochotný znášať riziko, ak otehotnies. Pretože ako už vyššie bolo spomenuté, žiadna ochrana nie je 100percentna. V tvojom veku by som sa ešte neponáhľala a počkala na toho pravého. Podľa toho, čo píšeš, tento to nebude.

gladys_07
25. nov 2019

mas este casu...moj prvykrat bol v 18. Uz som bola na VS, citila som sa ako minon medzi spoluziackami, ale proste som sa na to necitila, a to som mala frajera skoro rok...pockal, boli sme spolu este dlhe roky potom, nelutujem, ze som si pockala.

iny pohlad na vec ti ponuknem: ak ta tvoj frajer uz tlaci do niecoho, co nechces, mozes predpokladat, ze sa bude podobne egoisticky aj pri sexe a teda neviem ci by som chcela niekoho takeho na "tenkrat poprve"