Prvé tetovanie

julka828
25. júl 2021

Dnes si idem dat svoje prve tetovanie velmi sa tesim som zvedava ci to bude boliet ako mi to urobi dufam ze dobre 🙂 dlho som chcela tetovanie no nikdy som nevedela co si dat az teraz som nato prisla mam 26 rokov. Tak som sa rozhodla ze toto nikdy lutovat nebudem. Poslednou dobou mam v zivote smolu a tak si aspon tymto urobim nesmiernu radost. Ste tu tiez niektore ktore zvazujete tetovanie ?

iriska13
25. júl 2021

@julka828 držím palce, ani nechci vedieť, v kolkých rokoch som si dala prvé ja...ale som sa zadušila, že len jedno a dosť...a tak to aj ostalo....veeelmi dlho som sa rozhodovala, predsa je to na celý život, ale mám z neho radosť....😉

julka828
autor
25. júl 2021

@iriska13 to je najhlavnejsie ze ti to stale robi radost

mandarinka1980
25. júl 2021

@julka828 veď prezraď 😉

evka_3
25. júl 2021

Ja tiež zvažujem si dat prvé a to meno svojho vytúženého dlhšie ocakavaneho bábätka, mam aj strach ze co a ako ale ešte som si nič nezajednala, dala by som si až neskôr keď skončím s dojčením 🙂

dlucy
25. júl 2021

@julka828 Tiez sa chystam v septembri som zvedava ake to bude ale uz sa velmi tesim 😀

jaga18
25. júl 2021

Ja mam 3 tetovania, najväčšie je takmer cez celý chrbát. Ja som sa poistila aj kvôli práci, že si ich dám na miesta, kde to viem v pohode maskovať oblečením. V súkromí a voľnom čase nosím voľnejšie, kratšie oblečenie a netajím svoje tetovania, v práci sú všetky ukryté pod oblečením.
Neľutujem ani jedno ani po x rokoch 🙂 A som rada, že som zvolila miesta, aké som zvolila... Predsa len je to na celý život a bola som si istá, že v živote iste budú aj situácie, kde sa tetovanie hodiť nebude a tak ho len jednoducho prekryje vhodným odevom a to aj v lete 👌

janai1
25. júl 2021

Ja mam jedno na členku, a čakala som bolesť ale v skutočnosti má to tak prijemne šteklilo 😁

jaga18
25. júl 2021

@janai1 áno, je to veľmi príjemné, až navykovo príjemné 😆 hlavne, kým pracuje len 1 ihlou, max tak tromi 😀 pri päťke a tieňovani to už viac cítiť, ale, za, mňa stále úžasný pocit a to bzucanie strojčeka... hotový welness 🙈😂

asia83
25. júl 2021

@julka828 Nie, nikdy. Po prvé sa mi to nepáči a po druhé ja mám kožu “potetovanú” atopickým ekzémom od narodenia (dedičná záležitosť) a momentálne Zlatým stafilokokom. Nechcite vidieť ako moja koža trpí a trpela celý život. Preto si vážim každý milimeter svojej kože a nikdy by som jej neublížila tetovaním. Skrz moju chorú kožu mám dojem, že v minulom živote som bola potetovaná a teraz sa mi to vracia, aby som si ju vážila. No nechcem vám kaziť radosť, dajte si tetovanie, keď sa vám to páči.

heni79
22. jan 2022

@julka828 Že niekomu dobre zašibalo. 🤷

julka828
autor
22. jan 2022

@heni79 uz mam odvtedy dve velke a som spokojna