Prvá atestácia na MPC Prešov

gir
26. apr 2018

Prosím vás, nerobila niektorá atestačku na MPC. Zaujíma ma ako prebehla obhajoba, či mám stresovať. Prácu mám, posudky kladné. Ďakujem

rozkarv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gir
autor
10. apr 2019

@rozkarv ja som mala tému Rozvoj tvorivosti prostredníctvom výtvarnej výchovy. Mala som rozpracovaných 10 aktivít s reálnymi výrobkami detí. Neviem či Vám to pomôže. Akú máte tému?

holy123
28. apr 2019

@gir ahoj, ozval sa ti uz niekto ako to preboeha v tom Presove? Ja idem obhajovat teraz 2. maja, idem s prvou.

gir
autor
28. apr 2019

@holy123 ja som už mala v máji minulého roka. Základ práca a potom si ťaháš jeden okruh z tém. Po obhajobe práce ťa pošlú tak na minútku von aby sa dohodli či si obhájila alebo nie. Potom vytiahneš tému a rozprávaš bez prípravy. Keď bude v Komisii Psleschova tak sa priprav na ciele, ona je nimi doslova posadnutá.

holy123
28. apr 2019

@gir a stalo sa ze aj noekto neurobil? Ze ho tak budu drbat?

holy123
28. apr 2019

@gir ja mam temu vyuzitie didaktickych hier v predmete slovensky jazyk a literatura v primarnom vzdelavani.

gir
autor
28. apr 2019

@holy123 z našej skupiny nie, myslím že jedine keby si nepovadala ani slovo. Keď máš praktické ukážky hier, dajú si záležať aby si vedela aký cieľ chceš konkrétnou hrou dosiahnuť. Veľa šťastia 🍀