Prsia v skupine

2. feb 2022

Nechápem ženy v skupine silikónové prsia ako sa môžu tak ukazovať že na ten vycapia svoje nahé vnady, čo do tej skupiny môže ísť hocikto, muz aj dieťa. To sa neboja že skončia niekde na nete ? Pridávajú fotky aj kde in je vidno hlavu.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
a_alexandra_a
2. feb 2022

Je to ich rozhodnutie, prečo ťa to trápi? Ja osobne by som takéto fotky nikdy nezverejnila na internete, nemala by som ich ani vo svojom mobile... nepotrebujem aby som sa potom našla na nejakých pochybných stránkach. Ak si to tie ženy neuvedomujú, alebo ich to netrápi, tak teba to nemusí už duplom 🙂

banderaska29
2. feb 2022

o čo sú prsia iná čast tela ako ruky, nohy či hlava ? kto kedy určil, čo je vhodné a čo naopak vhodné nie je ? a čo keby sa každý staral o seba ? napríklad ty ? hm ?

7lenka11
2. feb 2022

tak hlavne tá skupina sa volá silikónové prsia, takže asi nič iné sa tam nedá čakať.. tým sa tých užívateliek nezastávam a asi by to mala byť uzavretá skupina, no dôležité je neuverejňovať fotky s tvárou.. to môže byť veľmi citlivé a ľahko zneužiteľné, záber na prsia bez identity ženy je podľa mňa okej, hlavne je to ich vec, nesú si za to zodpovednosť len ony.. skôr admin stránky by mal riešiť, či sa tento obsah nedostane k maloletým a či by nemal byť nejako chránený

autor
2. feb 2022

@banderaska29 moralka sa to nazyva

1xenia1
2. feb 2022

A ty si morálku nechala kde keď si sa ich rozhodla ohovarať.

ladycat2021
2. feb 2022

@1xenia1 stala v nespravnom rade ked ju rozdavali 🤐

autor
2. feb 2022

@ladycat2021 to nieje ohováranie pokiaľ hovorím pravdu. A si myslim že lepšie ohovárať ako dávať holé cicky na net

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladycat2021
2. feb 2022

Ale to nie je tvoja starost ci niekto vycapi hole prsia ci vaginu na net .. ak je toto tvoj najvacsi problem, tak si to s radostou s tebou vymenim a k tomu prezidentsky plat ...

janai1
2. feb 2022

A do skupiny to nenapíšeš lebo sa hanbíš? Tak musíš anonymne na fóre?

autor
2. feb 2022

@janai1 nie som hlúpa , že budem zverejňovať kto som pri nejakých trúbkach

casavina
2. feb 2022

@viestta 😂👍

autor
2. feb 2022

@ladycat2021 mala si sa lepšie učiť, aby si mala prezidentský plat alebo sa o to snažiť 🙂

ladycat2021
2. feb 2022

Co tu teraz pleties ucenie 😀 ja som mala celkom dobru vyplatu, to ta nemusi trapit 😀

janai1
2. feb 2022

Ale zjavne ta tie trúbky strašne zaujímajú...

trema
2. feb 2022

A preco sa nespýtaš tých žien? Zjavne sa neboja a nevadí im to..

ladycat2021
2. feb 2022

Zacni sa ty radsej venovat niecomu uzitocnejsiemu ako riesit ine zeny a ich prsia...

solange7
2. feb 2022

To si zas ty, čo nemáš peniaze na silikóny?

ladycat2021
2. feb 2022

@solange7 na tu temu si spominam .. co za blbana 😂 .. este chcela, aby sme sa jej poskladali na silikony. 😂😂😂

sickynickyobsadene
2. feb 2022

@banderaska29 no prepáč👎 prsia sú "iná" časť tela,to snáď nie porovnávať s rukami nohami 🙈

autor
2. feb 2022

@janai1 ja som nepovedala že ma zaujímajú, povedala som že nechápem ako sa môžu takto ženy ukazovať. To je všetko.

autor
2. feb 2022

@ladycat2021 keby si mala dobrý plat tak by si tu nepísala že chces moje problemy a prezidentsky plat 🙂 to len zajvne poukazuje na to že máš dosť problémov a nízky plat, keď vôbec pracuješ.
Nuž netreba závidieť moje "problémy" kto si jak urobí tak ma 💪

ladycat2021
2. feb 2022

Neboj mala som dobry plat nad 2000€ 😀 som zena v domacnosti a peniaze mam svoje .. mam len jeden problem a ver, ze by si ten problem mat nechcela .. 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladycat2021
2. feb 2022

Ale ocividne je tento problem tvoj najvacsi, ked ta trapia cudzie zeny a ich prsia 😀

petamich
2. feb 2022

@viestta nebola tu presne taka ista tema nedavno? ale naozaj, ze rovnaka ;) ty vzdy vies

ladycat2021
2. feb 2022

@petamich ano bola ...zaujimalo ju odkial beru peniaze na silikonove prsia 😀 a potom chcela aby sme sa jej na to poskladali 😂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz