Problém v nákupnom centre

17. jún 2022

Ahojte baby mam na vas otázku. Dnes aj včera som bola v nákupnom centre na wc pretože mi súrne trebalo ísť a dnes tam prišiel sbskar s upratovačku a hneď mi kopali na dvere a pýtali sa ma co tam robím povedala som ze som bola na wc a ona že aj včera som tu bola a ze hádžem do kosa ci kde nejaké sáčky ja som len pozerala lebo absolútne som nechápala ze o com to točí. A ked som odchádzala mu povedala ze ma nahlásiť polícii podľa vás ma môžu nahlásiť keď vôbec neviem o com hovorila ?

janetinka27
17. jún 2022

dala si im svoje osobne udaje? maju na kamere, ze si robila nieco zle? ak nemaju proti tebe nic, nemaju co hlasit policii. zrejme tam nejaka zena robila vcera nieco zle, videli ju na kamere a ty sa len podobas alebo co

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ddaassuullaa
17. jún 2022

Ved trosku asertivity: "ok, zavolajte policiu, sama som zvedava, co zle som spravila"🤷‍♀️ a nie, my tu kamery nemame, neboli sme tam, ziadny napad co sa asi udialo.
Niekedy mi modrykonik pripad ako stara znama lamparen

autor
17. jún 2022

@janetinka27 nedala som im nič ale mam pocit ze len chcela skôr zasrasit lebo keby tak by zavolal políciu hneď a vlastne nechápem čo riešila lrbo viem ze kamery sú pred WC aké vo vnútri nie su ani v kabínky takže nechápem čo ju ti napadlo lebo fakt nemajú čo hlásiť mohli by podľa na jedine keby vidia do kabínky ale to nevidia tak to nechápem ze co riešila

diewcatqoo
17. jún 2022

To je ako ta tema, co tu raz bola, ze vyhodila som odpad do kosa od mekaca, nezabasnu ma? 😃

elizabet173
17. jún 2022
adalmba
17. jún 2022

No ja chodím na wc u nás v nákupnom centre skoro každý deň. Tak neviem čo si môžu myslieť o mňe. ( Som 🤰)

petrakapriova
17. jún 2022

@adalmba ja si myslím ze sa nemusíš ničoho báť pretože v žiadnom nákupnom centre v kabínke nemoze byť kamera a keď si písala ze ti niečo hovorila z nejaké sáčky hadzes ci co niekam tak nemôžu ta nahlásiť polícii za niečo co si nespravila a hlavne k tomu nemajú dôkazy pretože v kabinke oni kamery nemaju podla mna ta chcela len zasrasit lebo nemôže polícii nahlásiť niečo na co nemá dôkazy keby je niečo na kamere nepoviem ale keď ti sama povedala že sa to udialo v kabinke tak dôkazy na nič nemá nemusíš sa báť

adalmba
17. jún 2022

@petrakapriova to asi nebolo mňe 🙃

lija22
17. jún 2022

kolko mas rokov prosim ta. lebo takuto banalitu by dospela zena vyriesila jednym pohladom, ci raznou vetou 🙈

kittykat22
17. jún 2022

modry komik si uz pise diskusie takto pri piatku, aby bolo co davat na profil cez vikend, ked je navacsi traffic?

larazivago
18. jún 2022

A mňa to zas príde, že si niečo na tom wcku ozaj vyviedla... A teraz sa bojíš, a potrebuješ uistiť, že kamery tam nie sú.. 🤷‍♀️

autor
18. jún 2022

@larazivago nic som nevyviedla ja naozaj neviem o com to hovorila o akých sackoch absolútne netuším lebo pozerala niečo do smetiaka a povedala že nič tam není ja v skutočnosti neviem co tam bolo lebo som sa tam nepozerala tak to vôbec nechápem prečo ma z niečoho obviňovali