Problém so smart hodinkami

2. jan 2022

Zdravím,predpokladám ze mate niekto smart hodinky...dostala som do daru hodinky,ktore sa mi ale stale odpajaju od mobilu/appky staci mi odist z izby kde mam mobil.Boli kupene presne koli tomu ze sa mi je tazko dovolať atd ...koli ich odpajaniu som tak ci tak stale nezastihnutelna 🤦‍♀️ robia vam to aj vase smart hodinky? Pisala som výrobcovi toto je ich odpoveď ⬇️⬇️⬇️

autor
2. jan 2022

Kamoska ma tiez smart hodinky a kludne moze odísť ah na dvor bez mobilu a vsetko jej funguje ako ma ...cize uz neviem kde je problém pri mojich hodinkách

janai1
2. jan 2022

No tak výrobca hodiniek za to nemôže že nemáš dosah BT v druhej miestnosti 🤦‍♀️

autor
2. jan 2022

@janai1 podla internetu ma 5.0 dosah v interiéri 40m ...aj ked beriem so uvahy rusivost stien atd , to ze sa vzdialim od mobilu 3m a vsetko vypadne nebude chyba Bluetooth

janai1
2. jan 2022

Aké sú to hodinky?

autor
2. jan 2022

@janai1 carneo slimfit

janai1
2. jan 2022

No tak tie hodinky podporujú BT 4.0 tam je dosah oveľa nižší.. Presne tak ako ti odpísal výrobca 😉

autor
2. jan 2022

@janai1 cize su mi na prd 😃

tncka
2. jan 2022

Problem bude v znacke hodiniek,nieco lepsie by to chcelo🙈

janai1
2. jan 2022

Nooo, keďže ich chceš hlavne kvôli upozorneniam tak áno 🤷‍♀️ ja mam garmin a som spokojná aj co sa týka dosahu BT

autor
2. jan 2022

@tncka kupil ich muz ja som chcela iné, ale tak 70€ tiež nieje malo

janai1
2. jan 2022

Noo, tak muž ta chcel asi naštvať 😂 stoja 50€ a v Nay dokonca 29€... a majú tie najhoršie hodnotenia aké som kedy videla u smart hodiniek

autor
2. jan 2022

@janai1 mam bloček na 69€ 🙈

niekto2hy
3. jan 2022

Tak si kupte - alebo nech vam kupi ten co pozaduje dostupnost,maly mobil na ktorom si nastavite zvonenia a budete ho nosit stale zo sebou.2G siet je dostupna vsade a nie je taka narocna na vykon...

sivana09
3. jan 2022

Za 70 eur sa daju kupit ovela lepsie smart hodinky. Napr amazfit. Na mojom profile najdes aj recenziu na 50eurove amazfit, su fakt super. Akurát idem v najblizsich dnoch recenzovat novinku smart hodinky od Redmi, ich cena je 60-70eur

bajachalupka
4. jan 2022

Ja som mala xiaomi mi band 4 a momentálne mám Garmin venu sq, dosah po celom dome, ešte aj po dvore ak si nechám telefón vnútri
Odpájanie bluetooth hodiniek je nekvalitnými hodinkami, určite by som pozerala po kvalitnejšej značke, minimálne teda tie xiaomi, za mňa boli fakt perfektné 👌🏻

romanovic
4. jan 2022

Ja mam napr. Garminy a este aj 6-rocny model Vivoactive mal dosah cez 250 m atleticky oval.

andriez13
14. jún 2022

@bajachalupka ja mám teraz nové venu sq a tiež sa stále odpájajú, idem iba do druhej miestnosti a už sú odpojené, niekedy sa potom naspäť pripoja ale väčšinou musím ručne zase s párovať, strašne otravné, doteraz som mala tiež xiaomi mi band 4 a tam nebol problém, oveľa väčší dosah mali