Problém so sieťou O2 - samsung

slavka030
21. feb 2018

Ahojte. Poraďte prosím lebo už som nervna z môjho mobilu. Veľmi často ma vyhadzuje zo siete. Chcem volať a drbne mi to tam že neregistrovane v sieti. Potom že len tieňové volania a žiadna sim. Pred týždňom mi ju v o2 kvôli tomu menili, a od včera večera mi vôbec nebude. Milion krat vypnutý a zapnutý mobil, restart, vybrata a vložena sim a nič. Neviem s tým pohnúť. Máte niekto skúsenosť? Radu?Dakujem.

lula313
21. feb 2018

Mne to robilo, keď som mala problem s telefónom, podľa mna to nebude chyba o2, keď ti ajbkartu vymenili

sissy27
21. feb 2018

@slavka030 problém bude v telefóne, zrejme je tam nejaký kontakt zlý alebo poškodený slot na sim kartu. Operátor s tým nič nemá, musíš reklamovať / servisovať / kúpiť nový telefón.

veroniak12
21. feb 2018

daj si skontrolovat telefon, moze ti to blbnut aj kvoli tomu

slavka030
autor
21. feb 2018

@lula313
@sissy27
@veroniak12 no v o2 mi povedali že keď mi bude robiť tak si mám prepnut 4g na 3g. Bohužiaľ ani to sa nedá. :( sim som odtiaľ vyberala len raz, nijako som s tým slotom na karty nemanipulovala, ale mám ešte mobil v záruke tak im ho pošlem. Je mi ho ľúto vzdať sa ho, lebo je super. Síce žiadna novinka,ale pre mňa super.

veroniak12
21. feb 2018

@slavka030 tak ale pokial je v zaruke, tak ho daj skontrolovat. Nebudes za to platit a vzdy lepsie ako sa stale jedovat s nefunkcnou sim kartou

fomelka
21. feb 2018

Takéto stavy máva asi každá sieť. Možno by si sa mohla spýtať priamo v O2, či majú u vás v pohode zabezpečený signál

slavka030
autor
21. feb 2018

@fomelka signál je v pohode. Aj mi ukazuje plnú sieť, ale keď chcem volať, tak neregistrovane v sieti a skončila som.

slavka030
autor
21. feb 2018

@veroniak12 určite ho pošlem na reklamáciu, aj tak s ním nič nemôžem.