Problém s telefónom

daniela823
5. okt 2023

Zdravím, chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti so stránkou swappie? Mám odtiaľ telefón a je problém ho naštartovať…bola som aj v mzone a tam mi povedali, že to proste nejde spraviť a že ho mám vrátiť…pritom sú tam recenzie od slovákov, že sú spokojní a všetko ide
Vďaka za kazdu odpoved.

vanilkovazmrzka
5. okt 2023

Chod telefon vratit. Co ine mozes robit, ked nejde?

daniela823
autor
5. okt 2023

@vanilkovazmrzka to aj spravím ale zaujíma ma či má niekto skúsenosti s telefónmi odtiaľ

vanilkovazmrzka
5. okt 2023

@daniela823 Recenzie, ak su niekde na heureke, isto nie su fejk. V kazdom obchode sa moze zadarit chybny kus. A tuto su tusim repasy, takze tam je asi trochu vacsia pravdepodobnost. Pokial ti to v pohode vymenia, tak neni problem 🙂

olimuc
5. okt 2023

Osobnu nie, ale kolega kupoval 3 telefony, vsetky ok. Ja som kupila cez podobnu stranku a som spokojna. Pri repàse sa moze stat vselico … Swappie nema Problem s reklamaciami - tiez skusenost

daniela823
autor
6. okt 2023

Dobre ďakujem vám 🙂 vrátim ho ale skúšať šťastie na inom odtiaľ už nejdem 😁

anabelik
3. dec 2023

Ahojte mam android ktorý je úplne hrozný. Chcela by som mať iphone 11 ale nemám na neho. Neviem ako mám rodičom povedať, naznačiť že by som si ho priala pod stromček. Pomôžte mi prosím poradiť ako im to mám naznačiť! Ďakujem