Problém s pridávaním fotiek do bazáru

miku1
27. aug 2014

Ahojte baby, dnes som chcela pridať nejaké nové inzeráty, ale nedajú sa mi pridať fotky. Absolútne po odkliknutí "Pridaj fotografie" sa nič nedeje. Nikdy predtým som s tým problém nemala. Písala som už adminovi, ale zatiaľ nikto nereagoval. Stalo sa vám niečo také? Ako ste to riešili? Paradoxne pri vytváraní tejto diskusie tiež ponúka možnosť Pridať fotografie, a tu sa mi to v pohode otvorí. Tak nechápem prečo bazár nefunguje. Vďaka za rady 🙂

anitra11
27. aug 2014

mne sa to konkrétne nestalo, ale kámoška mi vravela, že tiež jej to raz urobilo, tak kontaktovala admina, síce zareagoval, ale len s odpoveďou, že oni nemajú žiadny technický problém, že nech skúsi cez iný prehliadač, a keď nie, tak potom dal nejaký kontakt na inú technickú podporu na MK. Ale tam už nepísala, lebo že potom vypla PC a znovu naštartovala, nechala nech si načíta všetky ovládače (niekedy sa rýchlo ponáhľame a začíname robiť s PC a pritom ešte nemá všetko dokončené...), prihlásila sa na MK a už jej to všetko v pohode išlo... Tak neviem, možno vyskúšaj aj ty toto ...

miku1
autor
28. aug 2014

@anitra11 Skúšala som to, aj iný prehliadač, aj reštart....aj teraz ráno a znovu nič. Blbne mi to občas aj pri pridávaní príspevkov do fóra. Skúsim ešte preinštalovať a uvidím.

anitra11
28. aug 2014

tak skús aj to čo vravíš, ak nie, tak potom už len "bombardovať" admina ... 🙂

miku1
autor
28. aug 2014

@anitra11 Skúšala som skoro všetko, čo mali v pokynoch. Nič. Napísala som adminovi. Nič. Napísala som do diskusie, ozvala si sa len ty, ale tak aspoň viem, že nie len ja mám taký problém 🙂 Ale už mi aspoň funguje pridávanie fotiek, len pri inom prehliadači....takže aspoň niečo 🙂 Občas mám pocit, že ten PC si robí čo chce 🙂 Ale aj tak ďakujem za pomoc. 🙂

adri266
28. aug 2014

@miku1 vcera mi tiez neslo pridavat v Opere, ale v Chrome slo

miku1
autor
28. aug 2014

@adri266 Dnes som musela dať cez Mozilu, inak mi to stále nejde.

funnny5
28. aug 2014

Ahojte,ja som tiež skúšala pridať fotky a nevedela som,kliknem na "pridaj fotky" a nereaguje ☹ už som napísala aj adminovi,ale odpoved som zatiaľ nedostala ☹

jessy55
28. aug 2014

no zienky moje aj ja mam uz 2 dni takyto probem vobec nviem pridavat fotky a som z toho hotova, neviem na koho sa mam obratit? a kto je admin? nemam vobec prehlad lebo na modrom koniku nie som dlho, vdaka za vsetky rady ☹ 😝

jessy55
28. aug 2014

uz mi to ide stiahla som si google chrome a uz ficime, aj fotky mi to nahrava...tak mozem vam to odporucit, dufam, ze mi to vydrzi,,,, 😀

ppsstt
28. aug 2014

Ani mne to nejde uz druhy den 😠

miku1
autor
28. aug 2014

@funnny5 Ja na odpoveď čakám od včera rána 🙂 Dnes som išla cez Mozilu, cez Operu, ktorú som používala doteraz mi to stále nejde.

miku1
autor
28. aug 2014

@jessy55 Skús iný prehliadač - Mozila, Google chrome, cez tie to ide 🙂

miku1
autor
28. aug 2014

@jessy55 Skôr som odpísala, než dočítala 🙂

jessy55
28. aug 2014

aj tak vdaka ,ze si si dala tu namahu a chcel si pomoct 🙂

miku1
autor
29. aug 2014

@anitra11
@adri266
@funnny5
@jessy55
@ppsstt
Baby, tak admin sa mi dnes ozval. Zaznamenali chybu a vraj na nej pracujú 🙂 Tak pekné že sa ozvali. Tak aspoň vám dávam info a ešte raz ďakujem za vaše príspevky 🙂

inkamalinka
1. sep 2014

aj ja mam už 3 dni takýto problém vôbec neviem pridávať fotky, dúfam že to čoskoro opravia. Aj v skupine už dávnejšie nefunguje mi vyhľadávanie pod lupou ☹ . Na inom PC všetko funguje , čudne ...

adri266
6. sep 2014

@miku1 cez operu stale nejdu fotky pridavat, tak kde je problem? ☹

miku1
autor
6. sep 2014

@adri266 To neviem. Napísali len, že zaznamenali chybu, ospravedlnili sa, že to nefunguje a ubezpečili, že na tom budú pracovať ....... Vraj máme zatiaľ používať Chrome, prípadne aj cez Mozilu sa dá pridávať foto. Priznám sa, že odvtedy som to neskúšala, nakoľko som si pri bazári nahodila všetko cez Chrome.

adri266
6. sep 2014

@miku1 len u nas na PC to mame tak, ze manzel okupuje Chrome a ja Operu, aby sme sa nemuseli odhlasovat z uctov... ☹

miku1
autor
6. sep 2014

@adri266 Ale tak fotky hádam nepridávaš stále, či áno ? Tak skús Mozilu. Ja tiež chodím cez Operu, akurát 2x som išla cez Chrome, pridať inzeráty, inak stále chodím cez Operu. Všetko ostatné mi cez operu funguje.

adri266
6. sep 2014

@miku1 samozrejme, ze nie, ale furt zabudnem,z e to nejde, zacnem zadavat inzerat, vyplnim vsetko info, kliknem na zadaj fotku a ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH nejde to 🙄 🙄 🙄

ajola
8. sep 2014

Ahoj mamičky, ani mne to nejde už 3-4 dni, tiež som písala adminovi, no zatiaľ bez odpovedi, tiež som bezradná ☹ . Ale ako tu čítam vaše príspevky, ja nemám ani šajnu čo je Chrome a Mozila. Nie som totiž poč. expert, môžete mi poradiť? Ďakujem pekne... 😉

0silvia0
8. sep 2014

@ajola chrome, mozilla, opera, explorer sú prehliadače, ktoré používaš pri prehliadaní/používaní internetu. Keď ideš spustiť internet, na akú ikonku klikneš?

ajola
8. sep 2014

na operu

ajola
8. sep 2014

No už to mám vyriešené, prihlásila som sa cez Chrome, a išlo mi to bez problémov. 🙂

140173
13. sep 2014

ahojte. ako vam uklada fotky do bazara? mne to nejako blbne, raz hore nohami, raz nabok, niekedy dobre a stale to robim rovnako. stalo sa vam nieco podobne?

tonka939
22. jún 2015

Ahojte.Nejde mi pridať fotky do inzerátov cez nijaký prehliadač.Vypisuje mi error.Mám Chrome,Mozillu,exproler.Doteraz som tým nemala problém.Poradťe čo stým.Ďakujem.

alex72
17. nov 2021

Prosím vás čo je s tým pridávaním fotiek?vôbec to nejde