Problém s mamičkou s nickom a2303

algidas
7. sep 2017

Dobry den mamicky, potrebujem od vas radu a pomoc... kupovala som od mamicky a2303 lampicku v tvare zebry za 25eur ako klasicky tuna poslala som korunky jej na ucet 16.8 od tohto dna nemam lampicku ani koruny a len reci typu maly mi ochorel nemohla som poslat,uz posielam atd... teraz uz neodpoveda... vola sa Anita Schneirerova z NZ a neviem ako dalej postupovat... myslim si ze toto sa medzi mamickami nema robit kedze som si pisala s jednou z kupujucich ze jej gatky prisli co si od nej obejdnala pred tyzdnom... viete mi poradit ako postupovat???? Nemam koruny na rozhadzovanie kedze som sama s malym a takato vec sa stane...😔

bluka2
7. sep 2017

Presne taketo veci tu ma niekto na starosti, tusim nick bambola alebo nieco podobne, opravte ma...

butyha
7. sep 2017

podobne problemy sa maju riesit cez

https://www.modrykonik.sk/help/#cat-buysell-pro...

algidas
autor
7. sep 2017

@butyha dakujem lebo vibec neviem kam sa obratit :(

algidas
autor
7. sep 2017

@butyha ano teraz som to kukla a tam som uz co to hladala ale ci tu je nejaky administrator ze by ju blokol alebo viac mamiciek co ma zlu skusenost lebo ozaj uz nechapem preco sa niekto takto sprava

deti95060810
7. sep 2017

nechápem načo kupujete od neznámeho človeka....idem do obchodu, kúpim a mám to ešte aj v záruke....alebo pozriem na burze, kde ide všetko z rúčky do rúčky....
NEPOCHOPÍM....

butyha
7. sep 2017

@algidas ten odkaz co som Ti poslala - najdes tam aj odkaz, kde sa to da nahlasit - niekto z moderatorov alebo adminov sa tomu bude venovat

https://www.modrykonik.sk/help/form/?faq=cheat-...

algidas
autor
7. sep 2017

@deti95060810 tak modry konik je aj o predaji a kupe a myslela som ze mamicky si tu nepodkopavaju nohy ale tak to je jedno a ziadala som o radu takze svoj nazor pokial nepomozete ste si mohla nechat...diky

jallka11
8. sep 2017

@algidas teraz je to bohužiaľ tak, že sa neoplatí veriť nikomu koho fakt nepoznáš a aj vtedy keď poznáš sa to môže niekedy úplne zvrtnúť. môžeš to teda nahlásiť ako ti už bolo poradené ale veľmi by som nerátala s tým, že niekedy ešte tie korunky uvidíš :/

butyha
8. sep 2017

@jallka11
Tym "koho fakt nepoznas" myslis osobne? To by potom v podstate ziadny internetovy bazar nemal vyznam 🙂

Ono s nakupom je vzdy nejake riziko, ale na druhej strane kupujuci ma sancu nakupit za vyrazne nizsiu cenu, ako v beznej predajnej sieti - ake riziko uz kto s vidinou uspory podstupi je na nom.

Ja mam opacnu skusenost (kuk linka nizsie) - ano, moja chyba, ze som tovar poslala vopred, ale dalo by sa povedat, ze som nakupujucu v prenesenom slova vyzname "poznala" (nakupila uz pred tym u mna 3x) a mala stovky hodnoteni - a aj tak "sa stalo".

https://www.modrykonik.sk/market/seller/nigoa/r...

@algidas
Je mi luto, ale asi Ti s tym ani admini nepomozu.
Vsimla som z casu na cas na ploche prispevky, kde vyzyvali, aby sa poskodeni nejakou konkretnou predavajucou ohlasili a napisali sumu, ktoru im je dlzna... ale to predpokladam, ze su skor vynimocne pripady, kedy je poskodenych viacero...
Nahlas to cez linku co som poslala vyssie, mozno to k niecomu bude.

jallka11
8. sep 2017

@butyha no veď som písala, že kľudne sa môže stať aj s tým koho poznáš, respektíve s takou mamičkou, s ktorou už máš nejaké skúsenosti z predaja alebo z kúpy. teraz je to hold ťažko no

algidas
autor
8. sep 2017

Dakujem maminy za podporu no asi som sa ozaj rozlucila s tymi peniazkami ale bohaca co to je za mamu ked taketo veci robi?! Hanba ako moze so sebou zit a vychovavat dieta....u mna toto nema pochopenia